MARCIN REKOWSKI vs MANUEL REUSS

Debiutujący w boksie zawodowym Marcin Rekowski (1-0, 1 KO) spotkał się w ringu z Niemcem Manuelem Reussem (0-2) w 4-rundowym pojedynku w dywizji królewskiej, na gali Poznań Boxing Night. 34-letni Polak zaczął ostrożnie, badając co potrafi Niemiec. Pod koniec pierwszej rundy, zmieniając kombinacje ciosów zaczął skutecznie rozmontowywać obronę Niemca. Po dwóch minutach drugiej rundy, po kilku celnych ciosach na głowę, sędzia zdecydował się liczyć przeciwnika "Rexa". Rekowski zepchnął przeciwnika do narożnika i okładał ciosami. Na 9-sekund przed gongiem kończącym drugie starcie, sędzie zdecydował się przerwać pojedynek, ogłaszając zwycięstwo Polaka przez techniczny nokaut.