CKS W SZCZECINIE: RUSZYŁ NABÓR

14 maja ruszył nabór do pierwszej klasy liceum o profilu bokserskim w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie. Klasa powstaje przy współpracy Bokserskiego Klubu Sportowego Skorpion Szczecin gdzie nauczycielami i trenerami są Marcin Stankiewicz i Karol Chabros.

Zapraszamy wszystkich absolwentów gimnazjów, zarówno dziewczęta i chłopców, którzy chcą połączyć naukę ze sportem. Zajęcia treningowe będą się odbywały w ramach zajęć lekcyjnych w postaci 10 godzin wychowania fizycznego, podczas których będą prowadzone specjalistyczne treningi bokserskie.

Szkoła zapewnia zakwaterowanie w internacie, wykwalifikowaną kadrę nauczycielsko – trenerską, w pełni wyposażoną specjalistyczną sale bokserską oraz bezpłatne obiady sportowe dla zawodników kadr narodowych oraz medalistów mistrzostw Polski. Harmonogram rekrutacji jest dostępny pod tym linkiem. Dodatkowe informacje w rozwinięciu wiadomości.

Najważniejszą informacją dla wszystkich trenerów, zawodniczek i zawodników jest to, że zawodnicy podczas nauki w Szczecinie zachowują barwy macierzystych klubów i reprezentują je we wszystkich imprezach rangi mistrzowskiej.

Celem utworzenia tej klasy jest podnoszenie umiejętności bokserskich poprzez możliwość wspólnych treningów i zgrupowań oraz połączeniu ich z nauką w Szkole Sportowej. Projekt ten został poparty przez Polski Związek Bokserski, który objął nad nim patronat. Patronat medialny objął portal internetowy Bokser.org i zozb.pl.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym projekcie i chcących otrzymać szczegółowe informacje proszę o kontakt telefoniczny 608-294-632.


Do liceum o profilu bokserskim uczęszczają m.in.:
Hanna Solecka
– Mistrzyni Świata Kadetek
Krystian Bartoszewicz - Mistrz OOM 2011, v-ce Mistrz Polski Juniorów 2012
Daniel Król – Mistrz OOM 2011,brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów 2012
Łukasz Niemczyk- V-ce Mistrz OOM 2011, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów 2012

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boks1974
Data: 28-05-2012 17:24:54 
Szkoda czasu na tą szkole.....!! lepiej zapisać sie do Króla lub Poznalskiego !!! czyli Olimp lub Sztorm !!! pamiętajcie Rodzice i przyszli zawodnicy !!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.