MARIUSZ WACH ZAPRASZA DO LEKTURY!

Pitara Blog, onlyloudimage.com

2012-04-30

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 wydany niedawno przez redakcję Bokser.org dokumentuje najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w polskim boksie zawodowym i amatorskim w ubiegłym roku. Do lektury naszej książki zaprasza Mariusz Wach (27-0, 15 KO), jeden z naszych najlepszych pięściarzy. W Roczniku fani polskiego „Wikinga” znajdą oczywiście wiele informacji na temat startów swojego ulubieńca w 2011 roku, w którym nokautował Jonathana Hagglera, Kevina McBride'a czy Jasona Gaverna.

Dzięki wsparciu Mariusza Kołodzieja z Global Boxing Promotions oraz Adama Skarżyńskiego i Łukasza Lichoty z Adam`s Euro Contracting, w tym roku po raz pierwszy byliśmy w stanie wydać nasz Rocznik w pełnym kolorze. Ta bogato ilustrowana książka, oprócz wielu zdjęć z ringów zawodowych, zawiera również zdjęcia wszystkich amatorskich mistrzów i mistrzyń Polski, na poziomie juniorów, kadetów i seniorów.

Oprócz kompletu wyników polskich pięściarzy i pięściarek osiągniętych w ciągu 2011 roku oraz wywiadów z ludźmi boksu, oferuje ciekawą dokumentację fotograficzną zawodów. Nasi dziennikarze i fotoreporterzy oprócz dokumentowania wydarzeń, które miały miejsce na polskich ringach, pracowali bowiem także poza granicami kraju: w Niemczech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Rosji.

Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011, jak również dwie poprzednie edycje Rocznika, można kupić wysyłając zamówienie na adres [email protected]. W zamówieniu należy podać które książki Państwo zamawiają i w jakich ilościach.

CENNIK:
Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011: 69 PLN + 12 PLN koszty wysyłki
Zestaw Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009 + 2010 + 2011: 149 PLN + 15 PLN koszty wysyłki

 

Zdjęcia: Pitara Blog, onlyloudimage.com