FLOYD PRZEPRASZA FANÓW ZA 24/7

Redakcja, Informacja własna

2012-04-30

Zbliżająca się gala Ring Kings, na której dojdzie do walki Floyda Mayweathera (42-0, 26 KO) z Miguelem Cotto (37-2, 30 KO) jest na ustach wszystkich. Cały bokserski świat czeka na to wydarzenie, a organizatorzy spodziewają się najlepszego od lat wyniku PPV.

Niezadowolony jest tylko sam "Money" Mayweather, który ubiegłej nocy przeprosił swoich fanów za to, jak został przedstawiony w ostatnim odcinku serii HBO 24/7. Floyd twierdzi, że wraz ze swoim teamem dostarcza znakomitych, bardzo ciekawych materiałów, z których nie korzysta producentka.

- Pragnę przeprosić wszystkich fanów, którzy obejrzeli ostatni odcinek HBO 24/7. Był kiepski, nie jestem z niego zadowolony. Ja i moi ludzie dajemy Bentley Weiner znakomite materiały, ale ona ich nie wykorzystuje. Naprawdę lepiej byłoby, gdyby powrócili producenci, którzy promowali starcie z Hattonem. Kibice dostaliby wtedy ciekawszy produkt, a seria odzyskałaby dawny wigor - napisał 35-letni Amerykanin na swoim Twitterze.

Prawdą jest, że Weiner skupia się głównie na aspektach pozasportowych. Po raz pierwszy Mayweather zgodził się na nagranie swoich sparingów (ba, nawet sam umieścił je w sieci!), a w 24/7 nie widzieliśmy jeszcze słynnej już sesji, na której "Money" obija Omara Henry'ego (11-0-1, 9 KO).