VANES STRASZY CANELO ALVAREZA

Vanes Martirosyan (32-0, 20 KO) oświadczył, że jest gotowy stanąć do walki z Erislandym Larą (16-1-1, 11 KO) w ostatecznym eliminatorze WBC w wadze junior średniej, ale oczekuje gwarancji, że zwycięzca dostanie szansę od Saula Canelo Alvareza (39-0-1, 29 KO).

- Lara i jego zespół dali mi jasno do zrozumienia, że chcą tej walki, więc chwyciłem telefon i zadzwoniłem do Todda. To interesujący pojedynek, telewizje chętnie go pokażą. Właśnie dlatego przedyskutowaliśmy to i złożyliśmy ofertę - powiedział Richard Schaefer z Golden Boy Promotions.

- To lepsza walka niż Canelo-Mosley - uważa Vanes. - Sądzę, że po tym jak pokonam Larę, Canelo nigdy nie odważy się wyjść ze mną do ringu, zresztą sami wiecie. Mój manager stara się wynegocjować zapis o gwarancji walki o tytuł, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Golden Boy, skoro sądzicie, że macie prawdziwego mistrza, dlaczego go ukrywacie? Zrobią wszystko, żebym nie wziął tej walki, ale nie odwiodą mnie od tego pomysłu. Canelo, nie bądź tchórzem. Zgódź się na ten warunek i dajmy kibicom to, czego oczekują!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kronk
Data: 27-04-2012 13:33:48 
Bardzo cenię obu tych pięściarzy i sądzę że gdyby doszło do walki pomiędzy nimi mogłaby się okazać wielkim hitem. Jeśli chodzi o walkę "Canelo" z Mosleyem to nie będzie żadnej niespodzianki pomimo pewnych zapowiedzi Mosleya. Wynik łatwy do przewidzenia "Sugar" dostanie srogie lanie i chyba będzie to koniec jego kariery a Meksykanin będzie miał tylko zdobyte we w miarę łatwy sposób bardzo rozpoznawalne i telewizyjne nazwisko w USA.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 27-04-2012 15:44:23 
Vanes to jedynie internetowy kozak, co już wyszło przy okazji odrzucenia oferty Angulo. Walki z Canelo i tak nie będzie, bo nie wierzę w dogadanie się promotorów, a Lary Martirosyan tak naprawdę się boi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.