'STEVENSON MOŻE WYGRAĆ Z KAŻDYM'

Emanuel Steward jest zachwycony umiejętnościami swojego podopiecznego - Adonisa Stevensona (18-1, 15 KO), który w nocy z piątku na sobotę błyskawicznie rozprawił się z kolejnym groźnym rywalem, Noe Gonzalezem Alcobą (28-2, 20 KO). Legendarny szkoleniowiec jest przekonany, że już wkrótce 34-letni "Superman" będzie uznawany za najlepszego pięściarza w kategorii super średniej.

Stevenson marzy o walce z championem federacji IBF - Lucianem Bute (30-0, 24 KO), a jego trener uważa, że nawet rumuński gwiazdor nie da rady Adonisowi. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że "Superman" pójdzie w innym kierunku - jeśli Andre Ward (25-0, 13 KO) nie stanie wkrótce do walki z obowiązkowym pretendentem Anthonym Dirrellem (24-0, 21 KO), federacja WBC może wyznaczyć Stevensona i młodszego brata słynnego "Matrixa" do pojedynku o wakujący pas.

- Myślę, że Adonis może pokonać każdego w limicie 168 funtów, również Luciana Bute. Może wygrać z każdym w tej kategorii - przekonuje Steward. - On posiada wrodzony instykt, którego nie można się nauczyć. Jest też bardzo dokładny. Taki bokser trafia się raz na pokolenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canuck
Data: 22-04-2012 18:57:30 
Ciesze sie, ze Stevenson daje sobie dobrze rade. Niewatpliwie on ma wrodzony talent do walki oraz jest bardzo atletyczny. Co do walki z Bute albo Ward w tym momencie to nie jestem taki pewnien. Niech najpierw wygra z kims takim jak Froch, Kessler, albo Dirrell.

Bute oraz Ward to wybitni oraz uznani bokserzy, ktorzy sa w elicie tego sportu (Top 25 P4P).

Ale trudno nie pomarzyc: Ward vs Bute albo Ward vs Stevenson o mistrzostwo swiata w Kanadzie! Bell Center by sie wypelnil do ostatniego miejsca (22 tysiace+), a PPV sprzedawaly be sie jak swieze buleczki w Ameryce Polnocnej.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 22-04-2012 19:06:38 
waga super średnia robi się coraz ciekawsza. do czołówki zaczynają dobijać kolejne nazwiska. szkoda, że Groves jest kontuzjowany i nie zawalczy ze Stieglitzem, bo tutaj wyjaśniłaby się nieco sytuacja.
 Autor komentarza: majsialek1701
Data: 22-04-2012 19:13:12 
kawał kabana ze stevensona jak trafi to może to może pokonac kazdego wilk o tym juz sie przekonal
 Autor komentarza: darcka
Data: 22-04-2012 19:16:42 
Stevenson ożywi i tak mocno ożywioną kategorię super średnią. W obecnym czasie chyba najbardziej ciekawą i najmocniej obsadzoną, szkoda że Kessler uciekł lub też przeszedł wyżej. Myślę że fajnie by było gdyby w końcu Martinez się zdecydował wybrać do tej kategorii bo ma do tego warunki.
 Autor komentarza: Deter
Data: 22-04-2012 19:36:28 
Mnie zawsze przy tego typu wypowiedziach zastanawia, co znaczy enigmatyczne "może wygrać".
 Autor komentarza: Grypser86
Data: 22-04-2012 20:33:48 
Tak jak Johnathon Banks..?
 Autor komentarza: rakowski
Data: 22-04-2012 21:28:02 
Trzeba przyznać,że jest jednym z największych puncherów w super średniej obok Bute.Nie wiem czy Steward nie robi błędu przechwalając swojego zawodnika.Zawodnikiem jest bardzo dobrym,ale prawdziwych mistrzów poznaje się w trudnych walkach.Zobaczymy jak zawalczy z elitą,czyli:Bute,Ward,Dirrel,Kessler,Stieglitz,Groves.On ma dopiero 19 walk na koncie,a jak już dojrzał.Nie jest najmłodszym zawodnikiem,więc to ten czas na najlepsze walki.Moim zdaniem w wadzę super średniej Stevenson jest w pierwszej piątce,ponieważ on jest świetny techniczny,a przy tym ma potężny cios.Jednak w walce z Bute stawiałbym na Luciana,ponieważ Bute moim zdaniem jest szybszy też jest puncherem i Bute nie będzie łatwo trafić przy jego balansie,a kondycyjnie mógłby nie wytrzymać z Bute z taką budową.On kończy swoje walki szybko,ciekawe jakby wytrzymał z Bute czy Wardem lub Direllem trochę dłużej.Zobaczymy.
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 22-04-2012 22:13:02 
@majsialek1701

Wilczewski walczył z Curtisem Stevensem, a nie z Adonisem Stevensonem :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.