NIEMCY ZNOKAUTOWANI W TCZEWIE

Na zakończonej dzisiejszego wieczoru gali boksu zawodowego w Tczewie, zorganizowanej przez pochodzącego z tego miasta promotora Krystiana Cieśnika, byliśmy świadkami nokautów w wykonaniu jego młodych zawodników. Mający 21 lat Mateusz Kaniecki (2-1, 1 KO), który zadebiutował w grudniu ubiegłego roku w Niemczech, tocząc dwie walki w przeciągu kilku dni, w limicie kategorii półciężkiej, tym razem wystąpił w wadze cruiser. Jego pojedynek z Niemcem Maikiem Kurzweilem (0-4) zakończył się spektakularnym nokautem po ciosie na wątrobę już w pierwszej rundzie, po którym rywal Kanieckiego długo nie mógł pozbierać się z ringu.

W ślady swojego kolegi poszedł niesiony dopingiem miejscowych kibiców tczewianin Patryk Litkiewicz (4-0, 2 KO), który bez problemów poradził sobie z Jensem Kluge (4-4), nokautując rywala już w drugim starciu. Oprócz walk bokserskich kibice licznie zgromadzeni w hali sportowej mieli okazję obejrzeć również kilka walk MMA, oraz pokazowy pojedynek kolejnego zawodnika CK Promotion, Marcina Cybulskiego (2-1, 2 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: blockbuster1
Data: 21-04-2012 23:41:34 
W rekordzie Litkiewicza jest błąd powinno być 4(2KO)-0
 Autor komentarza: boksjor
Data: 22-04-2012 02:05:54 
Bardzo dobra gala, szkoda tylko ze poprzedzające walki K1 i MMA były ciekawsze, bo przeciwnicy prezentowali podobne poziomy. Niemcy zostali gładko pokonani, szczególnie nokaut Kanieckiego mógł się podobać
 Autor komentarza: HARDPUNCH
Data: 22-04-2012 11:06:46 
Mam prosbe ,doszly mnie sluchy ze bedzie retransmisja wyzej wymienionej gali na canal + czy canal + sport , jesli ktos ma mozliwosc zgrania i zapisania gali byl bym wdzieczny za udostepnienie linku. Gala jak najbardziej na plus , pozdrawiam
 Autor komentarza: Catman
Data: 22-04-2012 17:37:04 
Jak na tak młodego promotora,fundusze itd... to Bardzo Ładna,dobrze zorganizowana gala!!!Publika dopisała żywiołowo reagując na to co działo się w ringu!Brawo Patryk!!!Brawo Krystian!!!
Pozdro
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.