LEONARD CHWALI KHANA

Legendarny Sugar Ray Leonard w rozmowie z telewizją Sky Sports podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Amira Khana (26-2, 18 KO). Brytyjczyk 19 kwietnia stoczy rewanż z Lamontem Peteresonem (30-1-1, 15 KO) – za pierwszym razem Khan przegrał niejednogłośnie na punkty.

- Za pierwszym razem wszyscy liczyli na łatwą wygraną Khana, ja również. Walka była bardziej wyrównana niż się spodziewaliśmy. Amir musi boksować agresywniej i być aktywniejszy – dostrzega Leonard.

Z ust Leonarda padło wiele pochlebnych słów w kierunku Khana, który jest pięściarzem o kapitalnym wachlarzu możliwości ofensywnych. Według opinii legendy, drugi pojedynek z Petersonem będzie ciekawszy ze względu na wyższe tempo rozgrywki.

- Khan jest niezwykle utalentowany. Byłem pod wrażeniem jego arsenału ofensywnego, który wydaje się być nieskończony. On potrafi walczyć, ten dzieciak wygląda naprawdę dobrze. Peterson będzie trudniejszym rywalem, Amerykanin nabrał wiary we własne umiejętności. Czeka nas lepszy pojedynek z większa ilością akcji – dodał "Słodki".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 09-04-2012 18:16:37 
Ale nawet Leonard nie przekona "znawców".Ja czekam na fantastyczny pojedynek i wygraną przed czasem Amira Khana.Przewiduje że tak się stanie ok. 6 rundy!
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 09-04-2012 18:38:49 
Peterson będzie w tej walce jeszcze bardziej pewny siebie niż w pierwszej. Będzie jeszcze groźnieszy. Obawiam się, że te dwumecz może skończyć się podobnie do dwumeczu Lopez - Salido.
Na pewno będzie to ekscytująca walka.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 10-04-2012 00:08:06 
Jak zwykle bede kibicowal opnentowi Khana i jest mi obojetne w jaki sosob przgra Amirek
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.