CLOUD ZŁOŻYŁ PODPIS, CZEKA NA PASCALA

Redakcja, RingTV

2012-04-06

Mistrz świata federacji IBF w kategorii półciężkiej, Tavoris Cloud (24-0, 19 KO), podpisał kontrakt na walkę z byłym posiadaczem pasa WBC - Jeanem Pascalem (26-2-1, 16 KO). Jeśli chimeryczny pogromca Chada Dawsona osiągnie porozumienie z organizatorami, ich pojedynek odbędzie się w lipcu w Kanadzie.

- Jeśli Pascal naprawdę chce tej walki, niech złoży swój podpis. Nie mamy jeszcze dokładnego terminu, ani miejsca, ale nie mogę się doczekać. Pascal musi podjąć decyzję. Jeżeli liczy na to, że ktoś zapłaci mu 5 milionów i zapewni mu emeryturę, to jest w błędzie. Słyszałem, że odrzucił propozycję miliona dolarów i od tego czasu oferowana kwota wzrosła - powiedział 30-letni Cloud.

W swoim ostatnim występie "Thunder" w bardzo kontrowersyjnach okolicznościach pokonał niejednogłośnie na punkty Gabriela Campillo (21-4-1, 8 KO). W walce z Pascalem promowany przez Dona Kinga Amerykanin zamierza zatrzeć złe wrażenie, jakie po sobie zostawił. - To był wypadek przy pracy. Czekają mnie jeszcze wielkie walki, w których udowodnię swą wartość - zapewnia Cloud.