KAYODE BOI SIĘ, ŻE TARVER ODWOŁA WALKĘ

Niepokonany Lateef Kayode (18-0, 14 KO) zapewnia, że znajduje się w wybornej formie, a ostatnie tygodnie przed walką z Antonio Tarverem (29-6, 20 KO) spędzi na Filipinach, przygotowując się pod okiem Freddiego Roacha u boku Manny`ego Pacquiao i Amira Khana. "Power" przekonuje, że 43-letni "Magic Man" nie zaskoczy go żadną sztuczką, a pas mistrza świata IBO w wadze junior ciężkiej zmieni wkrótce właściciela.

- Wiem, że jestem lepszy od Tarvera i on również zdaje sobie z tego sprawę. Zna mnie dobrze z występów dla Showtime, przestudiował już mój styl. Wie, że nie zdoła poradzić sobie z siłą, presją i szaleństwem, które wnoszę między liny. To inteligentny bokser, ale nowe pokolenie wypiera stare. Nadszedł mój czas. Jestem bestią, nigdy jeszcze nie byłem w tak dobrej formie. Jego styl nie sprawi mi problemów, jestem na niego gotowy, ale czy on jest przygotowany na mnie? - pyta retorycznie 29-letni Nigeryjczyk.

- Ostatnie trzy tygodnie przygotowań spędzę na Filipinach z Freddie`em i Mannym Pacquiao. Uwielbiam trenować w otoczeniu wielkich mistrzów i sam kiedyś takim zostanę. Wiem, że dopiero zbliżam się do szczytu swoich możliwości, będę jeszcze lepszy. Boję się tylko jednego. Martwię się, że Tarver może odwołać walkę i znaleźć sobie łatwiejszego przeciwnika - kończy Kayode.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puziol123
Data: 06-04-2012 15:22:22 
nie ma to jak zagrywka psychologiczna...:)
 Autor komentarza: GringoVodoo
Data: 06-04-2012 16:26:40 
Kayode znokautuje Tarver.Kayode młodszy,szybszy i silniejszy fizycznie.Nie widze Tarvera wogóle w tej walce.
 Autor komentarza: Karule
Data: 06-04-2012 16:58:18 
Tarver mógł walczyć z Włodarczykiem. Wtedy przegrałby przynajmniej z mistrzem świata, a nie żółtodziobem.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 06-04-2012 17:15:05 
Coś mi się wydaje, że Tarver sprawi kolejną niespodziankę i pewnie wypunktuje dość topornego Kayode. Mam wrażenie, że Nigeryjczyk jest trochę przeceniany (chociaż sam go wrzuciłem do rankingu, bo w sumie sporą grupę średniaków pokonał) i to wyjdzie w tej walce. Najwięcej zależy od przygotowania i dyspozycji Antonio.
 Autor komentarza: Bobus
Data: 06-04-2012 18:08:43 
Ja tam stawiam na Tarvera, jeśli bedzie dobrze przygotowany a zapewne bedzie, to doświadczenie "Magic Man'a" zaprocentuje.
 Autor komentarza: anonimUT
Data: 06-04-2012 19:17:20 
Skoro wg Kayode Tarver doskonale zdaje sobie, że przegra walkę to po co w ogóle wchodzi do ringu? :D
 Autor komentarza: baxx
Data: 07-04-2012 00:38:44 
Jak Tarver i Diablo wygrają swoje walki, to zapewne ze sobą zawalczą. Tarvera najwidoczniej interesuje pas WBC, który pewnie Diablo by musiał zwakować w razie chęci walki z nim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.