BUNDRAGE-MARTIROSYAN NA GALI PACMANA?

Redakcja, FightHype

2012-04-06

- Słyszałem, że Vanes chce walczyć ze mną na gali Pacquiao. Próbowali załatwić mu pojedynek z Chavezem, ale Julio zmierzy się z Andym Lee, więc Martirosyan został bez rywala. Bob Arum złożył propozycję Emanuelowi Stewardowi. Muszą wzmonić undercard i chcą wstawić do programu walkę o pas IBF w wadze junior średniej - wyznał Cornelius Bundrage (31-4, 18 KO) w wywiadzie dla FightHype.

Pojedynek z niepokonanym Vanesem Martirosyanem (32-0, 20 KO) na wielkiej gali w Las Vegas z pewnością będzie dla "K9" ciekawszym rozwiązaniem niż rewanż z Corym Spinksem (39-6, 11 KO), którego Bundrage znokautował kilkanaście miesięcy temu.

- Vanes rzucił mi wyzwanie i mogę z nim walczyc na gali Pacquiao, więc nie widzę przeciwwskazań. Jestem gotowy, zróbmy to! Mój tytuł będzie w stawce pojedynku. Nie skończyłem studiów, a jestem mistrzem świata. Swoje nauki pobierałem na ulicy i zaszedłem daleko. Nie każdy bez studiów handuje narkotykami i popala trawkę. Nigdy się nie poddałem i spójrzcie na mnie - jestem mistrzem. Dzięki za wsparcie!