BUNDRAGE-MARTIROSYAN NA GALI PACMANA?

- Słyszałem, że Vanes chce walczyć ze mną na gali Pacquiao. Próbowali załatwić mu pojedynek z Chavezem, ale Julio zmierzy się z Andym Lee, więc Martirosyan został bez rywala. Bob Arum złożył propozycję Emanuelowi Stewardowi. Muszą wzmonić undercard i chcą wstawić do programu walkę o pas IBF w wadze junior średniej - wyznał Cornelius Bundrage (31-4, 18 KO) w wywiadzie dla FightHype.

Pojedynek z niepokonanym Vanesem Martirosyanem (32-0, 20 KO) na wielkiej gali w Las Vegas z pewnością będzie dla "K9" ciekawszym rozwiązaniem niż rewanż z Corym Spinksem (39-6, 11 KO), którego Bundrage znokautował kilkanaście miesięcy temu.

- Vanes rzucił mi wyzwanie i mogę z nim walczyc na gali Pacquiao, więc nie widzę przeciwwskazań. Jestem gotowy, zróbmy to! Mój tytuł będzie w stawce pojedynku. Nie skończyłem studiów, a jestem mistrzem świata. Swoje nauki pobierałem na ulicy i zaszedłem daleko. Nie każdy bez studiów handuje narkotykami i popala trawkę. Nigdy się nie poddałem i spójrzcie na mnie - jestem mistrzem. Dzięki za wsparcie!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 06-04-2012 14:24:01 
Martirosyan od 2 lat czeka na swoją szanse, może tym raze sie uda
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-04-2012 14:46:59 
Pojedynek Bundrage - Martirosyan jest o tyle ciekawy, że nokaut może iść w obie strony. Spinks mógłby wygrać z Bundrage'em raczej tylko na punkty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.