TOMOKI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

20-letni Tomoki Kameda (22-0, 14 KO), najmłodszy spośród trzech niezwykle popularnych w Japonii braci, 26 kwietnia w stolicy Meksyku powalczy o wakujący pas WBC Silver w wadze super koguciej. Rywalem "El Mexicanito" będzie Argentyńczyk Javier Nicolas Chacon (15-1, 3 KO).

Tomoki niemal od początku kariery wierny jest federacji World Boxing Council za co Jose Sulaiman obiecał mu walkę o tytuł WBC Silver, co równa się eliminatorowi do pojedynku o pełnoprawny pas. Wcześniej młody Kameda dzierżył trofea WBC FECARBOX, WBC Carribean Boxing Federation (CABOFE) i WBC Youth (również w wersji International).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adimu
Data: 06-04-2012 13:16:09 
Co to jest WBC FECARBOX,pierwszy raz o tym słysze???
 Autor komentarza: gregor07
Data: 06-04-2012 13:37:17 
,,obiecał mu walkę o tytuł WBC Silver, co równa się eliminatorowi do pojedynku o pełnoprawny pas." Wcale, że nie WBC Silver to taki sam pasek jak WBC International, który ma Wach. Przykładowo Stiverne, który ma ten pasek w hw w rankingu jest 3.
 Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 06-04-2012 13:49:39 
http://en.wikipedia.org/wiki/Central_American_Boxing_Federation
 Autor komentarza: Maynard
Data: 06-04-2012 14:45:23 
Silver wcale nie jest równy eliminatorowi, jednak bardzo przybliża do walki o tytuł mistrzowski, pomaga szybko awansować w rankingach. Są jednak pięściarze, którzy pomimo kilku obron srebrnego paska wcale poważniejszej walki nie dostali (jeszcze?) - Robinson Castellanos w piórkowej (dużo lepszy niż sugeruje jego rekord), czy Roberto Ortiz w junior półśredniej (człowiek-zagadka dla mnie), tak więc twierdzenie o wadze równej eliminatorowi jest nieprawdziwe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.