MICHELUS PRZEPRASZA PZB I TRENERÓW

Na posiedzenie Zarządu PZB, które odbyło się podczas 29. Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. F. Stamma przyjechał Dawid Michelus wraz z swoim trenerem klubowym Sławomirem Nowickim oraz działaczem sportowym i opiekunem Eligiuszem Komarowskim.

Dawid osobiście przeprosił trenerów kadry Wiesława Rudkowskiego i Czesława Ptaka oraz Zarząd Związku za opuszczenie zgrupowania kadry w Ostrołęce. Podczas posiedzenia Zarządu rozpatrzone zostały również pisma pozostałych pięciu zawodników skierowane do PZB z przeprosinami za naganne zachowanie.

Po przeanalizowaniu wniosków powołanej do tego celu komisji, Zarząd PZB podjął decyzję o udzieleniu nagany zawodnikom: Dawidowi Jagodzińskiemu, Michelusowi, Sylwesterowi Stempniewskiemu, Damianowi Wrzesińskiemu, Patrykowi Szymańskiemu i Włodzimierzowi Letrowi. Jedncześnie Zarząd postanowił zawiesić w prawach trenera klubu PKB Poznań Michała Nowaka na okres 1 roku. Kara zostaje zawieszona warunkowo na okres dwóch lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bosz
Data: 28-03-2012 12:44:27 
a co z tymi co w ogóle się na zgrupowaniu nie wstawili?
A co do sytuacji w związku i na kadrze to się pewnie nic nie zmieni- szkoda, bo była dobra okazja wypracować jakieś kompromisy dla dobra boksu.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 28-03-2012 12:45:56 
PZB to banda starych pierników, którzy szkodzą naszemu boksowi amatorskiemu...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 13:09:29 
Takim postępowaniem wobec PZB utwierdziliście tych Panów że mogą mieć Was głęboko w dupie zawsze i wszędzie i...do końca świata.Przykre, ale stracono szanse "pogonienia" towarzyszy i biura politycznego PZB.Nie winie zawodników bo to młodzi chłopcy ale... trenerów tych zawodników!Co strach Was obleciał?
 Autor komentarza: PrawicowaJ
Data: 28-03-2012 13:14:12 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik PrawicowaJ piszący z IP: 83.24.207.159 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Michelus dałeś dupy teraz , To oni Was potrzebują a nie Wy ich, Skoro postanowiłeś zrobić taki krok to sie nie cofaj a teraz sie zachowales jak c i p k a wobec swoich kolegów ...
 Autor komentarza: glaude
Data: 28-03-2012 13:24:03 
Należy chyba zacząć od najważniejszego pytania:
Czy działacze są dla pięściarzy- czy pięściarze dla działaczy?
Bo jeśli poprawny jest drugi człon pytania, to wszystko jest OK.
Natomiast, gdy prawdą jest człon pierwszy- to mamy do czynienia z głęboką patologią!

Pytanie jest analogiczne do tego, czy petent jest dla urzędnika- czy odwrotnie? Za komuny oczywiście petent był dla urzędnika. Na szczęście komuna upadła i ludzie coraz śmielej czują się obywatelami we własnym kraju i często przy pomocy mediów sprowadzają bezczelnych urzędników na "ziemię".

Niestety nie znam kulis boksu amatorskiego w Polsce, więc trudno mi ocenić kto ma rację. Natomiast sam sposób załatwienia sprawy unaocznia kto w tym sporze jest podmiotem- a kto przedmiotem. Widać gołym okiem kto rządzi i kto nie ma żadnych praw!!!

To rzutuje całkowicie na "wyrok" i ludzi go wydających!
Ludzi, którzy nie mają żadnych sukcesów. Którzy, jak ulubiony przez Polaków PZPN, nie potrafią znaleźć lekarstwa na poprawę sytuacji i dzierżą stołki w swoim gronie. Ludzi, którzy straszą złamaniem kariery zdolnych młodych ludzi- może nawet najzdolniejszych?

Panowie z PZB poczuli się zagrożeni i zagrali vabank. Na razie się opłaciło- ale tylko na razie.
Z muru zostało wybite parę cegieł i w przyszłości będzie już łatwiej zburzyć całą ścianę.

P.S.
Ja na miejscu Michelusa po sukcesie międzynarodowym (np. olimpiada) zmieniłbym obywatelstwo i olał dziadów leśnych.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 28-03-2012 13:28:03 
Szkoda gadać, powinny poeciec głowy ale w tym związku. No do ch** pana, nie ma żadnych wyników. W mistrzostwach europy obijali naszych amatorów jak murzyńskie bebny, odpadamy w pierwszych rundach, i co?? I k**a nic!! Związek zadowolony z siebie. Jak nie ma wyników a nie ma od ponad dekady, to trzeba kombinować, zmieniac, zwiekszać liczbe startów, zaufac innym metodom treningowym etc... A stare pryki z PZB nie robią NIC i potem zdziwieni, że znowu medalu nie było... A teraz jeszcze ekipa "zbuntowanych" przyszła do Canossy w workach pokutnych. Nie no, żal.pl - teraz pasibrzuchy z PKB upewnili się, że mogą wszystko i nawet jak nie bedzie ani jednej kwalifikacji olimpijskiej to im włos z głowy nie spadnie :facepalm:
 Autor komentarza: starykibolboksu
Data: 28-03-2012 13:28:36 
Pytanie kto na tym stracił? na nie dopuszczeniu zawodników do turnieju skoro przynajmniej 3 z nich mogło walczyć o wyjazd na kwalifikację, a dodatkowo sprawdzić sie w walce z zagranicznymi zawodnikami? Przecież nie stracił na tym "obrażony" trener ani "towarzysze z biura politycznego PZB"

Chyba najwiecej sami zawodnicy. Skoro WSZYSCY zawodnicy
"pisma pozostałych pięciu zawodników skierowane do PZB z przeprosinami za naganne zachowanie"

To, że Michelus przeprosił osobiście to tylko plus za dobre wychowanie. On stracił najwięcej ma największą szansę moim zdaniem na kwalifikację i start w turnieju by mu pomógł.

Michelus został wystawiony na odstrzał! Zawodnicy pewnie mieli dużo racji-ale obrażać się zabierać zabawki i spierdzielać z zgrupowania. Sami tym sposobem swoje RACJE pogrzebali.
 Autor komentarza: kryzys70
Data: 28-03-2012 13:30:44 
A ja cenię takich ludzi, ja też w życiu popełniłem kilka błędów, ale najważniejsze, że warto przyznać się do nich, to ceni prawdziwego wojownika ringu. Michelus nie zwracaj uwagi na zaczepki zajmij sie boksem bo masz talent, i Polska potrzebuje takich utalentowanych młodych pięściarzy jak Ty.
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 28-03-2012 13:36:37 
EMILIO:) chyba chciałeś napisać PZB ,a nie PKB ale najwidoczniej cos to PKB blisko CIEBIE jest skoro myślisz o jednym, a piszesz o drugim:)
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 28-03-2012 13:41:27 
Masz racje Kryzys70! teraz jak okaże się, że Michelus przegra kwalifikacje to ten brak startu na Stammie byc może będzie temu winien. Stres zawodnika w związku z tym cyrkiem w opuszczeniu zgupowania przejazdy rozjazdy pewnie brak treningów. Szkoda Cie Dawid dałeś ciała chłopie ze się wciongnąć dałeś w te gierki. STRACIŁEŚ TYLKO TY POLSKI BOKS. NADZIEJA, ŻE JESZCZE NIE WSZYSTKO STRACONE.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 28-03-2012 13:44:28 
Yuzuy, jasne, że PZB, sorki. A PKB jest mi bliskie bo z Poznania jestem :P
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 28-03-2012 13:49:07 
No to podziękuj Nowakowi za "mądre posunięcie" w przedstawieniu swoich racji ( czytając jego pisma tutaj na stronie zakładam, że miał bynajmniej w jakieś częśći rację). Ale dając girę z obozu na pewno nie myślał o zawodnikach (pownien ich cofnąć i nie pozwalać wracać). O właśnie czy zawodnicy wrócili z nim np jednym pociągiem czy osobno? Michelus kto wie czy przez ten NUMER nie zepsuł sobie kariery na kilka lat.
 Autor komentarza: starykibolboksu
Data: 28-03-2012 13:55:25 
tak właśnie trenuj Dawid i sie nie przejmuj bo ani Nowaki za Ciebie kariery nie zrobią ani Zarząd PZB. Jeszcze nie wszystko stracone yuzuy moim zdaniem choć masz dużo racji w tym co piszesz i żeby to się nie sprawdziło.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 13:58:22 
Kryzys70...przeprosić to powinien Prezes Rybicki ,jego biuro polityczne i trenerzy kadry a następnie podać się do dymisji.Zgadzam sie że Polska potrzebuje takich jak Michelus ale Polska nie potrzebuje takich którzy doprowadzili amatorski boks w Polsce do ruiny!Ten "obóz" w Ostrołęce i zakaz udziału w MTB im Feliksa Sztama młodym zawodnikom świadczy o głupocie i braku wyobrażni.Ale "komuna zagrała" swoja taktyką,szantażem i spowodowała że nie którzy spanikowali i zamiast stanąć"murem" za zawodnikami i trenerem Nowakiem to na kolankach jak poddani pojechali do Warszawy przepraszać sprawców tej historii.To jest błąd....
 Autor komentarza: coolpix
Data: 28-03-2012 14:02:24 
twierdzę,że olimpiada będzie kolejnym blamażem polskiej amatorki,"zjedzone" zostaną nawet dziewczyny,które mają cień sansy na medale dla polskiego boksu po latach.brać wzór z prężnie działających,młodych zespołów trenerskich z zachodu albo rozjebać całe pzb i pzpn przy okazji.
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 28-03-2012 14:06:41 
Lutonadam "nie którzy" czy "niektórzy"? bo tu napisali, że pisma POZOSTAŁYCH 5 zawodników skierowane do PZB z przeprosinami za naganne zachowanie? a Michelus pofatygował się osobiście.

A tak na marginesie zaproponuj coś w końcu rzeczowego, a nie wciąż tylko goła krytyka.
 Autor komentarza: glaude
Data: 28-03-2012 14:09:40 
@Yuzuy

Ale jeśli Nowak miał nawet w części rację, to nie rozumiem twojej postawy?
Przecież za chlew powinna odpowiadać świnia, która go zrobiła!
Jeśli zarzuty były słuszne, to świnia ma być bezkarna?

Bez jaj.
Żyjemy w EUROPIE w XXI wieku. To nie Białoruś, gdzie obóz władzy jest bezkarny i nie podlega żadnej weryfikacji- nawet sądowej o krytyce już nie wspomnę.

Każda porażka wpływa na odporność psychiczną człowieka. Człowiek raz złamany (zgnojony) może już nigdy nie odzyskać dawnej pewności siebie. Więc jeśli Dawid nie będzie już tak waleczny jak wcześniej, to wina tego stanu będzie leżała (przynajmniej częściowo) po stronie działaczy stojących ponad prawem.
Powinni przeprosić za syf, uderzyć się w piersi przyznając do zaniedbań i nie szukać zemsty. Tak zachowują się dorośli ludzie.

Zapewniając im syfiaste warunki na obozie działacze odebrali im godność po raz pierwszy. Ja jestem ciekawy, czy oni chcieliby stacjonować w syfie? A zmuszając chłopaków do upokorzenia, odebrali im godność po raz drugi.

P.S.
Gdy byłem w wojsku nauczyłem się jednego powiedzenia:
"Jeśli ktoś się zachowuje jak ch**, należy go traktować jak ch**a". I do tamtej pory tego się w życiu trzymam.
Uważasz, że Ci chłopcy będą darzyć działaczy szacunkiem- czy ich znienawidzą?
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 28-03-2012 14:13:02 
ale TY uważasz,ze Nowak jeden czy drugi uzdrowią polski boks? Przecież p. Zdzisław Nowak we władzach PZB to juz pewnie z 10 lat jest jak nie dłużej, a od 15 lat ściąga do swojego klubu najlepszych zawodników- podaj choć 1 sukces międzynarodowy jego zawodników?

Wiem jedno trzeba NOWYCH NOWYCH I NOWYCH sugeruje pokolenie obecnych 30-35 latków.
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 28-03-2012 14:18:13 
a by zrozumieć moją postawę to trzeba się naprawde niewiele wysilić.

Nowak jeśli ma rację to przedstawił ją w tak nieudolny sposób ( zabierając zabawki i wyjeżdzając) przy tym narażając zawodników, że to teraz z niego robią winnego. Poza tym, ciekawe czy by wyjechał będąc trenerem, który nie ma ojca który aktualnie jest vicepreziem PZB.
 Autor komentarza: glaude
Data: 28-03-2012 14:32:53 
@Yuzuy

Mi w całym tym sporze najmniej chodzi o Nowaka. Tu chodzi tylko o chłopaków.
Twoich racji nie umniejszam- bo one są słuszne. A co do tych 30/35-latków to według mnie jest to nierealne. Oni (starzy działacze)sami ze stołków nie zrezygnują. Więc jeśli będą żywotni, to nic się nie zmieni.
Jose Sulaiman pokazuje ile może żyć prezes światowej federacji i trzymać stołek mimo przekroczonej osiemdziesiątki.

P.S.
W całym tym sporze (posty) za bardzo emocjonalnie się zaangażowałem. Niepotrzebnie. Tylko po prostu oburzyło mnie traktowanie pięściarzy jak zwierząt rzeźnych.
Kiedyś mi w młodości podcięto skrzydła bo nie chciałem się "dostosować" i długą drogę musiałem przebyć żeby wrócić do punktu wyjścia. Straciłem dużo czsu przez to, ale nie dałem się złamać. Może nie mam (i już nie będę miał) stanowiska o jakim marzyłem, ale pokazałem że jestem twardy i mam wciąż do samego siebie szacunek.

Piszesz bardzo sensownie
Pozdrawiam. :)
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 14:38:48 
Yuzuy...aktualnie Zdzisław Nowak podał sie do dymisji popierając syna co jest przecież oczywiste!Jednak zgadzam sie że jest równiez odpowiedzialny za "dramat" jaki sie dzieje w amatorskim boksie od kilkunastu lat!Wielokrotnie pisząc tutaj podawałem rzeczowe sposoby wyjścia z obecnego kryzysu!Ale w sytuacji kiedy boksem rządzą "towarzysze" a społeczność bokserska jest podzielona a część spolegliwa jedzie na kolankach przepraszać do Warszawy ,to naprawdę nie widzę sposobu wyjścia z obecnej "zapaści"Nawet Warchoł ma poparcie u części trenerów za chamskie zachowanie wobec zawodniczek.Tak wygląda atmosfera boksu amatorskiego w Polsce...
 Autor komentarza: magical22
Data: 28-03-2012 14:46:58 
Ręce opadają !!! PZPN bis !!!
 Autor komentarza: DiabloPabloDrewno
Data: 28-03-2012 15:43:26 
Nie ma obawy.W Londynie medalu nie bedzie a po igrzyskach nowym trenerem repry zostanie Czeslaw Ptak... Spoooko..:))
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 15:59:08 
Na "dzisiaj" najlepszym rozwiązaniem byłoby odwołanie trenerów kadry jako współwinnych wydarzeniom w Ostrołęce.Następnie powołanie ...selekcjonera reprezentacji Polski na czas określony tj. np. do czasu zakończenia kwalifikacji lub zakończenia IO w Londynie.Ta osoba powinna być z poza Warszawy i nie mieć nic wspólnego z zaistniałymi okolicznościami.Po konsultacji z trenerami klubowymi a szczególnie z tymi których zawodnicy znależli by się w kadrze.O sposobie przygotowań do kwalifikacji decydują wspólnie selekcjoner i trenerzy w odniesieniu do potrzeb indywidualnych każdego reprezentanta .Konsultacje z zawodnikami/nie obozy treningowe/3-dniowe w którymś z klubów.Zawodnicy jadą na kwalifikacje z przygotowania klubowego...
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 28-03-2012 16:02:12 
Napisze kilka zdań wyjaśnienia. Jestem jedną ze stron sporu, ale gdzie jak nie tutaj mogę napisać mój punkt widzenia. Czytam wyżej jaki to jestem beznadziejny trener, obrażony itd. Przypomnę, że wyjechałem ze zgrupowania, bo tak uważałem za stosowne. Wyjazd zawodników był ich własną decyzją, a ja namawiałem ich żeby zostali - świadkami tego są też inni zawodnicy kadry. Nie obraziłem się na nikogo i nie byłem kierowany przez mojego tatę. Po prostu nie mogłem się podpisać "moim nazwiskiem"(ogólnie nielubianym na tym forum) pod tym co zobaczyłem i przeżyłem w Ostrołęce. Jeśli ktoś uważa, że obecni trenerzy przygotują odpowiednio zawodników np.: takiego Michelusa, do kwalifikacji to jesteście w błędzie, ja tak uważam. Ich postępowanie pokazuje, że dla nich nie jest najważniejszy zawodnik, bo gdyby tak było rozpatrzyliby pisma chłopaków przed Stamma, nie pozbawiając ich startów. W pismach były przeprosiny - jak na kulturalnych ludzi wypada, i prośba o dopuszczenie do startu na Stamma. Celowo zwołano zarząd we wtorek po Stammie. Wasza sprawa jeśli uważacie, że obóz w Ostrołęce był dobrym posunięciem zamiast startów w dwóch turniejach - Halle i Usti, ja myślę inaczej. Ale nie przez to przecież wyjechałem - pisałem w oświadczeniu powody - tu przytoczę kolejny: jeśli uważacie za fair to, że mówi się wszystkim zawodnikom na zgrupowaniu - po dwóch w wadze - że każdy ma szanse na wyjazd na kwalifikacje jak wygra rywalizację, a tu już jest dawno ustalony skład. I najlepsi w naszej kadrze nie dostaną szansy. Wyżej wypisują zwolennicy Dawida więc wam dam przykład z wagi lekkiej: nie musicie się martwić, bo Dawid pojedzie na kwalifikację, a nie wygrał rywalizacji. Uważam, że Damian jest pokrzywdzonym w tej sprawie tylko dlatego, że jest z PKB. Przegrał tylko raz na GP i to po wyrównanej walce. Za szybko skreśliliście Wrzosa, a on pokazał na co go stać w walce z Młodym Chudym. Zgadzam się z tym, że najwięcej poszkodowani są zawodnicy, przez nieudolne działania i decyzję PZB. Jeśli prześledzicie walki naszych kadrowiczów na Stamma, to przecież każdy kto się zna, widzi, że naszym chłopakom brakuje świeżości i pomysłu na walkę. Jak ważna jest część pracy trenera jakim jest sekundowanie. To musi być zgrany team, który wie co ma robić, ma określone zadania i je wykonuje bezbłędnie - tak jak zawodnik w walce. Taktyka najważniejsza. Sasun przygotowanie klubowe, Rafał Kaczor przybył na obóz po tygodniu, Mateusz Polski i Tomek Kot po całym obozie słabiej i tego się obawiałem. I choć Mate miał w finale trudnego rywala mógł zaboksować dużo lepiej bo potrafi. Przykład: trener klubowy Mateusza był obecny na turnieju, a nie został dopuszczony do narożnika jako drugi trener - to pokazuje jakie obecni trenerzy mają podejście do trenerów klubowych - w tym i do mnie. Jestem uczciwym człowiekiem i nigdy nie postąpiłem wbrew prawu, a tu zostałem skazany w zawieszeniu - dobre. Jeśli ktoś myśli, że pogroził mi palcem i się boję, to się myli. Żyję z zasadą, że nie wzbudzisz szacunku i zaufania poprzez strach...
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 28-03-2012 16:32:04 
Dawidzie osobiste spostrzeżenie nie powinieneś tak postąpić dałeś dupy tyle...Trzeba być SOLIDARNYM!!!!!!!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 16:41:19 
Panie Michale...ja jak by nie było cenie Pana za to że jako jedyny z nas pisze Pan nie skrywając się za nickami.Więc każde słowo musi być wyważone ,prawdziwe i za każde słowo trzeba być odpowiedzialnym.Popieram Pana postępowanie i jestem zażenowany tym jak postępują trenerzy REPREZENTACJI POLSKI.Do tych Panów nic nie dociera i nigdy nie dotrze.Jestem zdumiony postawą tych trenerów którzy nie poparli Pana a pojechali przepraszać za ...zarwane łózka,smażona kiełbasę,brak planów treningowych,brak konsultacji z trenerami klubowymi,brak pomysłu na odpowiednie przygotowanie naszych REPREZENTANTÓW i wreszcie psucie autorytetu młodemu trenerowi który prowadzi najlepszą drużynę bokserska w kraju .Jeżeli w społeczności bokserskiej będzie takie postępowanie i taka spolegliwość wobec tych co ZAWINILI to nie widzę lepszego jutra....
 Autor komentarza: PrawicowaJ
Data: 28-03-2012 17:53:30 
Popieram to co napisal Pan Michał Nowak !!!!
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 28-03-2012 18:04:50 
możemy se popierać jak u góry w du... nas mają
 Autor komentarza: JK77
Data: 28-03-2012 18:10:41 
@lutonadam

Łatwo się pisze z daleka i krytykuje Dawida Michelusa, który postanowił nie składać głosy na "ołtarzyku" zbudowanym przez trenera Nowaka. Co chłopak miał zrobić? Zmarnować sobie karierę, żeby mięć lepszą opinię na formu bokser.org?

Z drugiej strony jaki autorytet miałby trener kadry i cały PZB, jakby każdy mógł im pokazać środkowy palec i nie ponosić z tego tytułu konsekwencji. Tu nie chodzi już nawet o pokorę, koniunkturalizm czy politykę. To jest już na pewnym etapie sprawa dobrego wychowania. Wiele rzeczy można było załatwić inaczej, a trener Nowak wybrał najgorszą z opcji.

Swoją drogą chciałbym go zobaczyć w roli trenera kadry, kiedy połowa zawodników mówi mu (razem z trenerami klubowymi), że jest nieudacznikiem i wyjeżdża ze zgrupowania. Jak wówczas Michał Nowak by się zachował?
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-03-2012 18:27:52 
JK77...pokaz mi gdzie krytykowałem Michelusa?Powtarzam Tobie to co już wcześniej napisałem.Od początku pobytu aż do zakończenia zgrupowania odpowiedzialnymi trenerami za wszystko co tam miało
miejsce są trenerzy kadry.Gdybym był trenerem kadry nigdy bym nie dopuścił do takiej sytuacji.Zaproszonego do współpracy trenera Nowaka traktowałbym jako partnera do wspólnej pracy a problemy/łóżka,wyżywienie itp./rozwiązałbym jeszcze tego samego dnia.Jeżeli jednak trenerzy Rudkowski i Rybicki potraktowali trenera Nowaka jak coś zbędnego a zawodników jak "martwe przedmioty" to jak mam ocenić Trenerów kadry?Myślę że każdy doświadczony trener by zrobił wszystko aby do takiej sytuacji nigdy nie doszło.To było zgrupowanie REPREZENTACJI POLSKI.
 Autor komentarza: endriu
Data: 28-03-2012 18:33:07 
K*** ZAWIESIĆ NOWAKA!!!
Nie przepadam za nim jako kibic ale gość stworzył najlepszą grupę bokserską w Polsce, nie rozumiem tego!
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 28-03-2012 18:36:31 
JK77
Złożyłbym dymisję, ale spokojnie trenerem kadry nie zostanę, bo mi to prawo odebrano. Dlaczego Dawid wyjechał? Namawiałem go? Buntowałem? To on podjął taką decyzje i jak postanowił za to przepraszać to też jego decyzja i nikt nie może mieć do niego pretensji. No może on sam do siebie, bo po co wyjeżdżał? Każdy z chłopaków miał powiedziane przez trenera kadry, że będą konsekwencje wyjazdu.

lutonadam
Nie liczyłem na poparcie społeczności bokserskiej, choć jestem mile zaskoczony poparciem niektórych osób :) najczęściej jestem przedstawiany w złym świetle i uważany za osobę, którą nie jestem. A JA to ja więc jako JA chcę być znany ;) moje osiągnięcia są dewaluowane ale ja znam swoją wartość, a co najważniejsze znają ją moim zawodnicy.
 Autor komentarza: oscardelaroger
Data: 29-03-2012 01:23:54 
:) :) :) :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.