ZIMNOCH Z KŁOPOTAMI, ALE ZWYCIĘSKI

Na gali w Oświęcimiu kolejne zwycięstwo przez nokaut odniósł Krzysztof Zimnoch (10-0-1, 8 KO), który w drugim starciu wykończył Vjekoslava Bajica (5-6, 2 KO). 28-letni Polak rozpoczął walkę od ataku, ale szybko nadział się na kontrę Chorwata i wylądował na deskach po raz drugi w karierze.

Zimnoch wstał i szybko doszedł do siebie, po czym sam posłał rywala na matę ringu. Od tego czasu pojedynek toczył się po jego myśli, a w drugiej rundzie znakomity prawy Krzysztofa zakończył walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rafpietrzyk
Data: 25-03-2012 10:12:50 
ja przepraszam ale z tego Zimocha nic nie będzie! ludzie jak można leżeć w ringu z bokserem o rekordzie 5-6 2KO! nie ważne że go zaraz znokautował dla mnie Zimoch zostanie średniakiem. Ehhh coraz więcej napompowanych rekordów mamy w Polsce, Wawrzyk, Zimoch z calym szacunkiem ale ja ich mistrzami w HW nie widze...
 Autor komentarza: Koko
Data: 25-03-2012 10:50:03 
wawrzyk akurat jest bardzo slidnym bokserem, poprawnym technicznie

ale na pas w HW moze liczyc tlyko przy ogromnym szczesciu, oczywiscie juz po Kliczkach. ale na EBU napewno go stac :-)
 Autor komentarza: poundFORpound
Data: 25-03-2012 13:18:16 
Bylem na jego walkach jeszcze jak wystepowal w boksie amatorskim i powiem szczerze ze tam prezenotwal sie o wiele lepiej.Przechodzac do boksu zawodowego mialem nadzieje ze przy jego dobrych warunkach cos z tego bedzie ale nie jest. Moim zdaniem zbyt malo wystepow,promotor do dupy,byc moze nie ten team od przygotowan.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.