DIRKS: ULRICH WCIĄŻ JEST BARDZO GROŹNY

31 marca w Kilonii, podczas gali, której wydarzeniem wieczoru będzie starcie Abraham - Wilczewski, dojdzie również do ciekawie zapowiadającej się walki pomiędzy Thomasem Ulrichem (32-6, 22 KO) a Dustinem Dirksem (23-0, 17 KO).

Były mistrz Europy wagi półciężkiej w kwietniu ubiegłego roku niespodziewanie przegrał przed czasem z przeciętnym Sergiejem Rozwadovskim. Z kolei 22-letni Dirks może pochwalić się imponującym rekordem, jednak ciężko znaleźć tam liczące się nazwiska.

- Ulrich to wielka marka w Niemczech. Pierwszy raz w swojej karierze będę walczył z tak znanym pięściarzem. Szanuję każdego z moich przeciwników, dlatego ta walka jest jak każda inna. Ludzie mówią, że czas Thomasa się już skończył. Jednak moim zdaniem on nadal jest bardzo niebezpiecznym bokserem -  podkreśla mieszkający w Berlinie Dirks.

Zespół byłego rywala Tomasza Adamka zdaję sobie natomiast sprawę, że potyczka z młodszym rodakiem ma charakter starcia o "być albo nie być".

- Thomas wie w jakiej znajduje się sytuacji. Jasna sprawa, że musi wygrać. Dirks to dobry pięściarz, wystarczy spojrzeć na jego bilans. Jednak dla mnie Thomas to w dalszym ciągu naturalny talent, brakuje mu tylko stabilności. Jeśli poprawi ten czynnik, będzie w stanie rywalizować z każdym bokserem świata - twierdzi Ali Yildirim, szkoleniowiec Ulricha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PrimoCarnera
Data: 19-03-2012 19:54:50 
Najpierw nadzieje szwabow na mistrza rozlupal Glen Johnson, pozniej napoczete zwloki dobil Goral "Dudki" Adamek i bylo po kandydacie teraz tylko nabijacz rekordow....po prostu BUM....taka prawda podziekowal.....niehta pozdro!
 Autor komentarza: gregor07
Data: 19-03-2012 20:21:41 
,,Jeśli poprawi ten czynnik, będzie w stanie rywalizować z każdym bokserem świata - twierdzi Ali Yildirim, szkoleniowiec Ulricha.: Ten jego trener to chyba nieźle ćpie.
 Autor komentarza: dzzem
Data: 19-03-2012 20:45:36 
Fajna walka jest na YT. Ulricha z Glenem Johnsonem, polecam:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.