KOŁODZIEJ: POSZEDŁEM MOCNO DO PRZODU

Paweł Kołodziej (29-0, 17 KO) pewnie się czuje przed dzisiejszym starciem z Rumunem Giulianem Ilie (18-4-2, 5 KO). Stawką pojedynku na Wojak Boxing Night w Krynicy Zdroju będzie tytuł interkontynentalnego mistrza federacji IBF.

- Technicznie Ilie również jest bardzo dobrze wyszkolony. Prezentuje rumuńską szkołę boksu, ale ja mam swój styl, który za wszelką cenę postaram się narzucić. Cały czas analizujemy z trenerem jego walki i wszystko mamy pod kontrolą. Widzę, że ostatnio zrobił progres, ale to bardzo mnie cieszy, bo będę miał lepsze przetarcie przed walką o mistrzostwo świata - mówi pewny siebie bokser.

- Trener ocenia wszystko obiektywnie. Zgadzam się, że od niedawna poszedłem mocno do przodu i czekam na swoją szansę - odpowiada pięściarz z Krynicy-Zdroju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 17-03-2012 16:49:10 
Zajebiście było by gdyby coś się z gościa dało wydusić, lepiej by chyba pasował niż Diabolo. Taki Kliczko polski. Szkoda że to nie on dojechał grina, on by nie pytał Borka jak to jest po angielsku że wygrałem? A w sferze marzeń to szanse raczej z Hernandezem małe, ale Hernandez dał dopiero jedną dobrą walkę. Szkoda że nie robią dzisiaj mistrzów takich jak Fragormrni lol!
 Autor komentarza: oldschool
Data: 17-03-2012 17:01:07 
Siema!

Troszkę nie w temacie, ale czy ktokolwiek orientuje się może, czy można gdzieś zakupić jakieś ubrania z podobizną/zdjęciem/grafiką z Andrzejem Gołotą? Spojrzałem z ciekawości na allegro ale nie ma tam zupełnie nic. Próbowałem też szukać w necie, ale pusto również.

Patrzyłem czy są jakieś obrazki/rysunki, które nadawałyby się na nadruk (nie real photo z walk itd.) ale nie mogę się do niczego sensownego dokopać...

Może ktoś z Was ma jakieś linki czy to do zdjęć czy do sklepów gdzie mógłbym znaleźć coś dla siebie. Prawdopodobnie będę musiał i tak samemu coś wykombinować. A może ktoś jeszcze będzie zainteresowany takim projektem bluzy/kamizelki/t-shirtu.

pozdrawiam
OS
 Autor komentarza: Karule
Data: 17-03-2012 17:21:43 
Hermandez wygrał z "post-Adamkowym" Cunnem i to nie czyni go nikim wielkim. Paweł nie będzie na straconej pozycji walcząc z nim.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 17-03-2012 18:51:58 
Ano nie Cunn rozbity jak hook, dla mne ten kubańczyk to w ogóle słaba istota. Ale jak jebnie to umarł w butach.
 Autor komentarza: Razparuk
Data: 17-03-2012 21:03:57 
"Rumuńska szkoła boksu" zadziałała mi na wyobraźnię....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.