KADRA W OSTROŁĘCE PRZED TURNIEJEM STAMMA

Wydział Wyszkolenia Polskiego Związku Bokserskiego poinformował, że 4 dni po finałach 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski (od 12 do 24 marca) w MOSiR w Ostrołęce odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe dla zawodników Kadry Narodowej Seniorów.

Stamtąd kadra trenerów Wiesława Rudkowskiego i Czesława Ptaka uda się do warszawy na Międzynarodowy Turniej im. Feliksa Stamma, który odbędzie się w dniach 25-27 marca.

Powołania zawodników na zgrupowanie kadry narodowej mają być wręczane osobiście przez trenera Rudkowskiego, podczas Mistrzostw Polski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ekspert
Data: 08-03-2012 14:22:20 
A ile spotkań z klubowymi trenerami, szczególnie trenerami kadrowiczów zrobił trener Rudkowski? Ile paneli szkoleniowych by np omówić cykl szkoleniowy kadrowiczów, który ma być realizowany w klubach? Czy przekazał np. baze danych (zapis video) o walkach np potencjalnych konkurentów naszych zawodników w kwalifikacjach olimpijskich?
 Autor komentarza: ekspert
Data: 08-03-2012 14:27:46 
oczywiscie spotkan podczas MP odbywających się od niedzieli w Poznaniu
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 08-03-2012 14:37:13 
Zero ;(
 Autor komentarza: ekspert
Data: 08-03-2012 14:49:13 
To teraz masz odp dlaczego boks amatorski mężczyzn w Polsce jest taki, a nie inny. Oczywiście to jedna z współprzyczyn - ale istotna. Brakuje wlasnie tej "okołoringowej roboty" kropki nad "i" bo wcale, aż tak mocno nie odstajemy od Europy. Zobaczcie na Piotrowskiego od Kobiet jak on działa! a ile telefonów powiedzmy od miesiąca października po powrocie z MŚ ( nieudanych) wykonał trener kadry do trenerów klubowych kadrowiczów? ile dał im rozpisanych planów na treningi itp itd? Przeciez po MŚ w BAKU miały być wszystkie ręce na pokład. A tak ? narzekania na NOWAKA (seniora)- ale odpowiedzmy sobie na pyt: co byłoby dzisiaj w polskim boksie amatorów, gdyby nie było NOWAKA-a co byłoby gdyby takich NOWAKÓW było z pięciu?
 Autor komentarza: niemiec32
Data: 08-03-2012 19:25:11 
ciekawe czy Kaczora powola :))
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 08-03-2012 21:49:24 
ekspert,ok zgadzam się z Tobą.Ale to własnie Nowak/senior/ jest prezesem d/s wyszkolenia.Tak czy nie?Więc trudno się dziwić że dostaje "łomot" od kibiców.Ja na jego miejscu natychmiast "odciął" bym się od tego "dziadostwa" Nowak tego nie zrobił i ciekawe czemu?Uważam więc że jest odpowiedzialny za boks amatorski w Polsce...
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 08-03-2012 22:53:36 
Niespotykane jak można nie powołać do kadry Mistrza Polski? Układy - masakra... brak słów!
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 08-03-2012 23:11:40 
lutonadam
Przecież pisaliśmy kiedyś o tym! Mój tata jako szef wyszkolenia tworzy narzędzia do rozwoju naszej dyscypliny ale nie jest trenerem kadry tylko są na te stanowiska powołane osoby. Nie wpierd...a się w ich warsztat pracy.... Grand Prix jako kwalifikacja do mistrzostw plus elitarna liga i młodzieżowa okręgowa liga bokserska - to gwarantuje ciągłość startów w sezonie ;)
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 08-03-2012 23:23:48 
Ok!Ale kibic kojarzy Pana Tate z czlowiekiem odpowiedzialnym za ...wyszkolenie.Nie znam zakresu obowiazków Pana Zdzislawa ale jest ..PREZESEM d/s wyszkolenia. Tak czy nie?Jak może byc tak że mając taką funkcje nie ma sie nic do powiedzenia w sprawach...wyszkolenia i powolywania trenerów kadry.Nic nie rozumiem.Dlatego uważam że Pana Tata powinien z tej funkcji zrezygnować i podać do publicznej wiadomości ...powody rezygnacji!A jestem b.ciekawy ktory z mistrzów nie zostal powolany do reprezentacji i czy wreszcie odbyło sie jakieś spotkanie Rutkowskiego z trenerami klubowymi?
 Autor komentarza: ekspert
Data: 08-03-2012 23:43:17 
a dzowni ten trener kadry chociaz do trenerów klubowych? gdy rozmowa z komorki kosztuje 25 groszy za minute, by zapytac o formie np danego kadrowicza? Zauwazyliscie np na MP czy Grand Prix by trener kadry np podszedl do zawodnika? lub do jego trenera? bo ja wciąz widzę za stolikiem. Ale może jestem niedowidzący.
 Autor komentarza: ekspert
Data: 08-03-2012 23:46:23 
Nowak (senior) moze robi i błędy rownież (ale ten ich nie robi co nic nie robi) - a w przypadku NOWAKA (seniora) to chociaż działa i za to ma plusa. Choc faktycznie powinien egzekwowac od trenerów kadry kilka rzeczy więcej (bezkosztowych lub niskokosztowych) -chociażby spotkanie na panelu dyskusyjno-konsultacyjno-treningowym podczas MP gdy wszyscy obecni i na miejscu. Czy np nadzorowac komunikacje i przepływ informacji między sztabem szkoleniowym kadry a klubami.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 08-03-2012 23:55:23 
ekspert...no własnie ,taka funkcja PREZESA i nic nie można?Uważam że trenerzy kadry powinni sie liczyć z Prezesem d/s wyszkolenia.Jesli tak nie jest to taki Prezes jest niepotrzebny bo niby po co? Bo nie może być tak że ...każdy sobie rzepke skrobie.W zespole a chodzi o reprezentacje POLSKI takie działanie jest niedopuszczalne!
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 08-03-2012 23:55:48 
Mogę podać nazwiska moich mistrzów: Włodzimierz Letr i Marcin Jerzyk-Rekowski. Marcin ma ostatni rok kariery i moim zdaniem zasługuje na ostatnie występy międzynarodowe np. na MTB im. F.Stamma... a co do seniora Nowaka :) popełnia błędy jak każdy z nas...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 09-03-2012 01:20:15 
Dzisiaj Marcin Rekowski bardzo mi sie podobał!A Letr? jego przeciwnik dzisiaj był slabiutki i nie wiem dlaczego ?Jasne że wszyscy popełniamy błedy ale to nie ja jestem ...PREZESEM d/s wyszkolenia .Nie wiem czy dobrze zrozumialem gest zawodnikow PKB.Ale w momencie kiedy PREZES Rybicki w ringu podszedl do druzyny z zamiarem podaniem reki to cała druzyna podbiegla do Nowaka /seniora/ zostawiając Rybickiego w nie zrecznej dla niego sytuacji.Czy to był gest jakiegoś protestu czy po prostu tak wyszlo?
 Autor komentarza: IRONDARIO
Data: 09-03-2012 12:19:44 
Jak to jest że kobiety dostają 150zł diety dziennie na zgrupowaniu kadry a mężczyźni nie dostają nawet złotówki? Jeszcze muszą na zgrupowanie dojechać na swój koszt.
 Autor komentarza: ekspert
Data: 14-03-2012 21:33:31 
Mam nadzieję, że praca z zawodnikami na zgrupowaniu wre.
1. Zawodnicy mają własciwe warunki treningowe oraz ustalony dla kazdego z nich cykl i plan treningowy( ustalony na bazie wywiadu, który trenerzy kadry przeprowadzili z trenerem klubowym każdego z zawodników- bo to przecież nic nie kosztuje (sorry może 2 zł za 10 minut rozmowy w tel) choc można wykupić pakiet minut np w plusie i wyjdzie 20 gr)
2. Zawodnicy mają właściwą odnowę biologiczną (sauna i jackuzi chociaz-to też niewiele kosztuje około 10 zł dziennie dla jednej osoby dla 20 u kadrowiczów pewnie byłby porządny rabat)
3. Zawodnicy wiedzą co czeka ich na treningu zarówno jutro jak i za tydzien..
4. Mają zbadaną wydolność oraz są umowieni na konsulatacje z psychologiem sportowym.


Zyję w przeświadczeniu, że tak jest- bo jeśli brakowało by choć jednego z punktów - to...nie zdziwiłbym się jakby frekwencja na zgrupowniu była bliska zeru.


POWODZENIA na STAMMA!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-03-2012 15:27:00 
No własnie ...stało sie to co mialo sie stać.Cos mi sie wydaje że Twoje oczekiwania ekspert nie sprawdziły się!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.