KUZIEMSKI NA TRENINGU - SKAKANKA

Przedstawiamy fragment treningu Aleksego Kuziemskiego (22-4, 6 KO). Były dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze półciężkiej przygotowuje się do walki podczas zaplanowanej na 10 marca (najbliższa sobota) gali grupy Boxing Production w Łomży. Na dystansie 6 rund 34-letni "Ali" zmierzy się z trzy lata młodszym Leo Tchulą (9-1, 8 KO) z Niemiec.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 06-03-2012 12:37:00 
Koleś, który jeszcze niedawno walczył z Braehmerem i Cleverlym teraz trenuje w sali gimnastycznej jakiejś białostockiej podstawówki albo innej szkoły, walcząc poza tym na niszowych galach przy muzyce polo. Szkoda mi Aleksa. To solidny zawodnik, który pomimo porażek nie bał się europejskich wyzwań..
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 06-03-2012 13:44:38 
Zawsze trenował na salach typu remiza, ale to akurat w niczym nie przeszkadza. To, że walczy na podrzędnych galach, to faktycznie jest przykre.
 Autor komentarza: elduce
Data: 06-03-2012 23:21:12 
Raz jeszcze napiszę. To jest sala Hetmana Białystok i tak niestety wygląda większość sal bokserskich w Polsce. Jak Wolak trenował w podobnych warunkach to wszystkim się podobało bo "hardcore" itp, a jak Aleksy to już nie... Takie są realia, wypasionych sal jest mało a jak są to nie po to by kształcić zawodników (poczynając od 11 letnich dzieciaków) tylko żeby zarabiać kasę, bo boks się zrobił modny i co drugi koleś co do niedawna tylko na siłkę śmigał teraz chce się pochwalić, że boksuje...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.