ADAMEK BIJE CORAZ MOCNIEJ

Adamek Team, Informacja własna

2012-03-02

W czwartek w World Boxing and Fitness Center w Jersey City odbył się medialny trening Tomasza Adamka (44-2, 28 KO) przed walką z Nagym Aguilerą (17-6, 12 KO), która odbędzie się w sobotę, 24 marca w Aviator Sports Complex na nowojorskim Brooklynie. Na treningu pojawiła się grupka polskich i amerykańskich dziennikarzy, którzy byli ciekawi, jak polski pięściarz prezentuje się od czasu swej wrześniowej walki z Witalijem Kliczką.

- Tomasz stoczył dzisiaj kilka rund pokazowych, uderzając w "trenerskie łapy", które miałem na rękach i przyznam, że uderza o wiele mocniej. Czuję na sobie, że wzmocniła się siła jego ciosu. Oczywiście w czasie treningów medialnych nie wyjmujemy wszystkich asów bokserskich z rękawa i nie pokazujemy wszystkiego, nad czym pracujemy. Tomasz przybrał na wadzę, jest silniejszy i trenuje bardzo ciężko. Walka z Kliczką była dla niego lekcją, z której wyciągnął właściwe wnioski. Nie mogę się doczekać by zobaczyć, jak wypadnie w pojedynku z Nagym Aguilerą - powiedział nam trener polskiego pięściarza Roger Bloodworth.

- Do każdej walki trenuję tak, jakbym miał walczyć o mistrzostwo świata. Szanuję każdego przeciwnika, i mimo że 24 marca w Aviator Sports Complex nie będzie tysięcy kibiców, dam z siebie wszystko - zapewnia Adamek.