CK PROMOTION NA GALI SNARSKIEGO

Na gali w Łomży organizowanej 10 marca przez Dariusza Snarskiego, wystąpią dwaj pięściarze promowani przez współpracującego ze "Snarą" założyciela tczewskiej grupy zawodowej CK Promotion Krystiana Cieśnika. Przygotowujący się do walki wieczoru na kwietniowej gali w Tczewie Patryk Litkiewicz (3-0, 1 KO) wystąpi w pojedynku, który będzie dla niego zaledwie rozgrzewką przed znancznie poważniejszym wyzwaniem, które czeka go 6 tygodni później w rodzinnym mieście. W Łomży wyjdzie do ringu z niedawnym debiutantem Tomaszem Radlofem (0-1) i można spodziewać się, że walka ta nie potrwa długo.

Natomiast zawodnik będący właśnie pogromcą wspomnianego Radlofa, którego znokautował w Poznaniu, drugi podopieczny Cieśnika, pochodzący z Elbląga Marcin Cybulski (2-1, 2 KO), oczekujący również na występ na kwietniowej gali w Tczewie, stanie w Łomży przed znacznie poważniejszym wyzwaniem. W ringu zmierzy się bowiem z bardzo doświadczonym niemieckim pięściarzem Ronnym Mittagiem (13-1-1, 7 KO), który będzie zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Zwycięstwo Cybulskiego byłoby wielką niespodzianką, na którą niestety się nie zanosi. Promotor Cybulskiego podkreśla jednak waleczność swojego podopiecznego i gotowość podejmowania przez niego najtrudniejszych wyzwań. Można więc spodziewać się, że choć skazany na porażkę, ambitny pięściarz z Elbląga nie sprzeda łatwo skóry na łomżyńskim ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: championn
Data: 23-02-2012 10:02:45 
Fajnie że ironman współpracuje z darkiem
 Autor komentarza: fragi19
Data: 23-02-2012 17:21:36 
POzdrawiam chłopaków Krystiana Cieśnika i samego promotora również...Samych sukcesów życzę. Czekam z niecierpliwością na kwietniową galę w Tczewie:)
 Autor komentarza: fragi19
Data: 23-02-2012 17:22:05 
PO z dużych liter to tylko przypadek;)
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 23-02-2012 18:06:33 
champion, fragi19 dziękuje bardzo, ni ma łatwo ;) uczę się na własnych błędach, nieraz mam chęć rzucenia wszystkiego ale to zazwyczaj są pojedyncze dni jak coś się nie udaję! Może kiedyś przyjdą sukcesy :) choć o to będzie ciężko!
 Autor komentarza: fragi19
Data: 23-02-2012 18:50:22 
Nigdy nie przypuszczałem, że w Tczewie powstanie ogólnodostępna sala dla amatorskich pięsciarzy, nie licząc WISŁY TCZEW. O jakim kolwiek promotorze nawet nie marzyłem, a jednak są w Tczewie ludzie ambitni i oby starczyło Pany sił Panie Krystianie...Powodzenia
p.s. Niebawem wraca na salę do Ebro po 4miesięcznej przerwie
 Autor komentarza: robinson85
Data: 23-02-2012 20:23:33 
Jest zaangażowanie, jest pasja, to jest najważniejsze, sukcesy przyjdą z czasem. Cierpliwości ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.