BROOK PRZYGOTOWUJE SIĘ NA HATTONA

Kell Brook (26-0, 18 KO), powszechnie uznawany za najbardziej uzdolnionego boksera kategorii półśredniej na Wyspach Brytyjskich, 17 marca w rodzinnym Sheffield podejmie Matthew Hattona (42-5-2, 16 KO). "Special K" docenia ambicję starszego rywala, który był w posiadaniu pasa mistrza Europy oraz dostąpił zaszczytu walki o mistrzostwo świata.

- Hatton ma wielkie serce do walki. Sądzę, że ze względu na nazwisko on stara się coś udowodniać. Tym razem jednak za mocno się zagalopował. Zamierzam dać dobre show. Matthew nie jest w stanie mi dorównać w ringu – powiedział pogromca Rafała Jackiewicza.

Brook stara się jak najwyżej zawieszać poprzeczkę, dlatego też mentalnie przygotowuje się na walkę z lepszym i bardziej znanym Hattonem (Rickym), który jest nieaktywny od blisko trzech lat. 

- Nigdy nie oglądam nagrań z udziałem moich przeciwników. Przed tym pojedynkiem rzucę okiem na walki Ricky’ego Hattona, który jest o wiele lepszy od brata. Przygotuję się tak, jakbym miał mierzyć się z Rickym – zakończył Brook.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-02-2012 12:09:16 
Zarówno umiejętności bokserskie, jak i siła fizyczna są po stronie Brooka. Samą ambicją Hatton niewiele wskóra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.