'JUANMA' O DRUGIEJ WALCE Z SALIDO

Były mistrz świata WBO wagi super koguciej i wagi piórkowej, Portorykańczyk Juan Manuel Lopez (31-1, 28 KO) przygotowuje się do drugiej walki ze swoim pogromcą Orlando Salido (37-11-2, 25 KO), mistrzem świata WBO w kategorii do 126 funtów. W kwietniu zeszłego roku Salido pokonał Lopeza przez techniczny nokaut w ósmej rundzie. Rewanżowy pojedynek ''Juanmy'' z ''Sirim'' odbędzie 10 marca w San Juan. Lopez otrzymał słowa wsparcia od innych portorykańskich gwiazd boksu, Felixa ''Tito'' Trinidada i Miguela Cotto.

- Tito Trinidad i Miguel Cotto powiedzieli mi, bym się nie martwił. Muszę pokazać ludziom, że porażka w pierwszej walce z Salido była wypadkiem przy pracy. Salido mnie pokonał i muszę sobie z tym poradzić. Nie byłem skoncentrowany i mój przeciwnik to wykorzystał - powiedział Lopez.

- Moją motywacją były pieniądze, dzięki którym mogłem utrzymać rodzinę. Teraz mam inną motywację. Od dawna nie czułem takiej żądzy walki. Chcę udowodnić ludziom, promotorowi i federacji WBO, że znów stać mnie na wieloletnie panowanie - dodał ''Juanma''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak18
Data: 21-02-2012 19:33:56 
Mimo iż nie śledzę zbytnio tych najniższych wag,to jednak Lopeza kojarzę.Wydaje mi sie być skończony.Najpierw ringowa wojna z Mtagwą z którym gładko powinien sobie poradzić,słabsze walki,następnie ta porażka.Myślę,że Salido znów wygra,choć i on ostatnio toczył wojnę z rywalem wątpliwej klasy.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 21-02-2012 21:21:04 
Ja myślę że będzie odwrotnie Lopez pokona w rewanżu Salido i jestem o tym przekonany. Lopez nie jest jeszcze skończony moim zdaniem.
 Autor komentarza: addam23
Data: 21-02-2012 22:55:44 
Lopez wygra przez KO, pewnie do 6 rundy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.