TOMASZ JABŁOŃSKI W BARWACH KLUBU WSB!

Jarosław Drozd, Informacja własna

2012-02-19

23-letni zawodnik gdańskiego klubu SAKO, Tomasz Jabłoński, w ostatnim czasie wyrósł na lidera polskiej kadry w wadze średniej (75 kg). Wzrastający systematycznie jego sportowy potencjał dostrzegli skauci debiutującego w zawodowej lidze WSB zespołu Venky's Mumbai Fighters z Indii. Kandydat do złotego medalu zbliżających się Mistrzostw Polski czeka właśnie na indyjską wizę, by wspomóc swój nowy zespół w kolejnym meczu rozgrywek WSB.

- Spodziewam się zyskania cennego doświadczenia podczas walk z czołówką światową - mówi rodowity gdynianin. - Mimo ostatnich sukcesów nadal mam dosyć mało walk na koncie, więc potrzebuje jeszcze trochę doświadczenia ringowego i myślę, że z walki na walkę będzie coraz lepiej - zapewnia pięściarz SAKO.

Przypominamy, że Tomasz będzie drugim Polakiem, który w tym sezonie znalazł się w kadrze zespołu występującego w zawodowej lidze WSB. Mistrz Polski wagi ciężkiej, Michał Olaś, od początku bieżących rozgrywek reprezentuje barwy teamu Dolce&Gabbana Thunder Mediolan, który rywalizuje w tej samej grupie co zespół z Indii.