TOMASZ JABŁOŃSKI W BARWACH KLUBU WSB!

23-letni zawodnik gdańskiego klubu SAKO, Tomasz Jabłoński, w ostatnim czasie wyrósł na lidera polskiej kadry w wadze średniej (75 kg). Wzrastający systematycznie jego sportowy potencjał dostrzegli skauci debiutującego w zawodowej lidze WSB zespołu Venky's Mumbai Fighters z Indii. Kandydat do złotego medalu zbliżających się Mistrzostw Polski czeka właśnie na indyjską wizę, by wspomóc swój nowy zespół w kolejnym meczu rozgrywek WSB.

- Spodziewam się zyskania cennego doświadczenia podczas walk z czołówką światową - mówi rodowity gdynianin. - Mimo ostatnich sukcesów nadal mam dosyć mało walk na koncie, więc potrzebuje jeszcze trochę doświadczenia ringowego i myślę, że z walki na walkę będzie coraz lepiej - zapewnia pięściarz SAKO.

Przypominamy, że Tomasz będzie drugim Polakiem, który w tym sezonie znalazł się w kadrze zespołu występującego w zawodowej lidze WSB. Mistrz Polski wagi ciężkiej, Michał Olaś, od początku bieżących rozgrywek reprezentuje barwy teamu Dolce&Gabbana Thunder Mediolan, który rywalizuje w tej samej grupie co zespół z Indii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: YipMan
Data: 20-02-2012 01:34:57 
Powodzenia!
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 20-02-2012 15:59:30 
Gratulacje! Pzdr
 Autor komentarza: TAJFUN
Data: 23-02-2012 04:34:16 
powodzenia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.