OFICJALNY ROCZNIK POLSKIEGO BOKSU 2011 W SPRZEDAŻY

Tuz przed galą w Monachium, redakcja BOKSER.ORG odebrała z drukarni trzeci już Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011. Jedną z pierwszych osób jaką mieliśmy okazję obdarować tą książką, był Bernd Boente, menedżer ukraińskich mistrzów świata wagi cięzkiej, braci Witalij i Władimira Kliczków.

ZAMÓW OFICJALNY ROCZNIK POLSKIEGO BOKSU 2011 >>

ZAMÓW OFICJALNY ROCZNIK POLSKIEGO BOKSU 2010 >>

ZAMÓW OFICJALNY ROCZNIK POLSKIEGO BOKSU 2009 >>

Przy tej okazji informujemy, że ruszamy ze sprzedażą Rocznika dla zainteresowanych czytelników. Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2011 będzie do kupienia za 69 PLN + 12 PLN kosztów wysyłki. Można go zamawiać, wysyłając zamówienie na adres [email protected]. Wciąż można zamawiać również dwa poprzednie Roczniki, za lata 2009 i 2010. Zestaw wszystkich trzech kosztuje 149 PLN + 15 PLN kosztów wysyłki.

Słowo wstępne do Oficjalnego Rocznika Polskiego Boksu 2011

OD REDAKCJI

Po raz trzeci trafia w Wasze ręce “Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu”, który dzięki finansowej pomocy Wielkich Przyjaciół polskiego pięściarstwa – Mariusza Kołodzieja z Global Boxing Promotions oraz Adama Skarżyńskiego i Łukasza Lichoty z Adam`s Euro Contracting stał się jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie niż poprzednie edycje. Książka jest przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach, jakie dokonały się w polskim boksie amatorskim i zawodowym w 2011 roku. Autorzy opracowania – redaktorzy, fotoreporterzy, współpracownicy i korespondenci internetowego serwisu BOKSER.ORG – zebrali przeogromny materiał dokumentujący wyniki bokserskiej rywalizacji nie tylko najwybitniejszych polskich zawodników i zawodniczek, ale również tych najmłodszych, którzy aspirują do tego, by w przyszłości zapisywać karty dziejów polskiego boksu.  

Zapraszam w 365-dniową podróż celem przypomnienia lub poznania najważniejszych bokserskich imprez minionego roku z udziałem Polaków. Od stycznia do grudnia - dookoła świata - z Polski przez Finlandię, Niemcy, Austrię, Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Australię i Rosję. Oprócz kalendarium, oferujemy komplet zestawień statystyczno-wynikowych, liczne wywiady z pięściarzami, promotorami i trenerami oraz atrakcyjne dla oka fotografie.

Cieszę się, że idea wydawania naszego Rocznika zyskała sobie tak szerokie grono Przyjaciół i Zwolenników. Dopinguje to nas do dalszej kreatywnej pracy oraz upewnia nas w tym, że nasza pasja ma głęboki sens i jest na nią stale rosnące zapotrzebowanie 

Życzę przyjemnej lektury, z nadzieją na kolejne edycje.
(-) Jarosław Drozd

FROM THE EDITORS

For the third time we present you with the "Official Polish Boxing Yearbook", which is even more visually pleasing than the previous issues thanks to the financial support of the Great Friends of boxing in Poland - Mariusz Kołodziej of Global Boxing Promotions, and Adam Skarżyński and Adam Lichota of Adam's Euro Contracting. It will be your guide to the most important events in both amateur and pro boxing in Poland in 2011. The authors of this publication, the editors, photographers, collaborators and correspondents of theBOKSER.ORG Website, collated a massive amount of material documenting the pugilistic strivings of not only the greatest Polish  contenders, male and female, but also even those youngest ones, only aspiring to enter their names in the chronicles of Polish boxing.

Allow me to invite you to a journey through 365 days, helping you recall or find out about the most important boxing events of this past year, featuring Polish boxers. From January to December, all around the world - from Poland, through Finland, Germany, Austria, Great Britain, United States, Australia, and Russia. Besides the events' calendar, we provide full statistics and results tables, numerous interviews with the boxers, promoters, and trainers, all enriched with attractive photos.

I am glad that our idea of publishing this Yearbook has found such a wide group of Friends and Supporters. We are thus spurred to further productive work and reassured that our passion has a deeper sense and a constantly growing following.

Wishing you a pleasing reading experience, and hoping to provide you with further editions -
(-) Jarosław Drozd

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: YoKon
Data: 19-02-2012 12:23:15 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik YoKon piszący z IP: 83.4.248.11 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Je.ać go jest cip.ą chwali ludzi którzy plują na niego zawodników co to za menager !! j.bać go!!!
 Autor komentarza: Vysogota
Data: 19-02-2012 13:44:57 
Chwalił Chisorę bo ten w odróżnieniu od innych dał świetną walkę tak jak zapowiadał. Co do rocznika to można gdzieś zobaczyć jak to wygląda w środku, w jakiej formie jest pisany, czy zawiera szczegółowe info również o wasylowych wojakach czy tylko suche wiadomości?
 Autor komentarza: redakcja (Redaktor bokser.org)
Data: 19-02-2012 13:50:11 
Postaramy się przygotować jakąś wizualizację, żeby każdy mógł zobaczyć jak to wygląda w środku.

O pięściarzach Knockout Promotions jest tak samo dużo jak o innych pięściarzach, są z nimi wywiady, zdjęcia, blokada informacyjna nas na pewno nie zatrzyma.
 Autor komentarza: Yaras72 (Redaktor bokser.org)
Data: 19-02-2012 14:49:38 
Jako redaktor Rocznika zapewniam, że uwzględniono w nim WSZYSTKIE wydarzenia, nie dyskryminując żadnej z grup. Inna sprawa, że niektóre grupy w pewnym sensie same się "dyskryminują", odcinając nas od siebie i swoich eventów. Mimo to staraliśmy się w najmniejszym stopniu nie umniejszyć rangi organizowanych przez nie imprez.

O jakości Rocznika stanowią poza tym materiały dokumentujące wydarzenia w boksie amatorskim z 2011 roku (wyniki, zdjęcia, zestawienia, fotogalerie mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych, boks kobiet...)

Wiele wyjaśni wizualizacja, bo całość jest wydrukowana na papierze kredowym w kolorze i wygląda atrakcyjnie.
 Autor komentarza: UrodzonyBialym
Data: 19-02-2012 18:12:26 
Ile kosztowałby zestaw Rocznik 2010 + Rocznik 2011?
 Autor komentarza: redakcja (Redaktor bokser.org)
Data: 19-02-2012 18:21:04 
UrodzonyBialym:
69+49 + 15 zł kosztów wysyłki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.