CO STAŁO SIĘ NA KONFERENCJI?

Ostatnie dni przyniosły kibicom więcej emocji w wadze ciężkiej niż ostatnie pare lat. Prowokujące zachowania "Del Boya" na wadze, świetna walka, a jako wisienka na torcie burda na konferencji prasowej - to jest to co mogło kibicom przypomnieć kibicom starą, dobrą wagę królewską. Po wczorajszej bójce David Haye (25-2, 23 KO) i Dereck Chisora zostaną jeszcze dziś przesłuchani przez policję z Monachium, zostanie też wszczęte dochodzenie. Co tak tak bardzo podniosło ciśnienie zawodnikom, że musieli użyć swoich pięści? Poniżej przedstawiamy zapis dialogu podczas konferencji prasowej.

CZYTAJ ZAPIS CAŁEJ KONFERENCJI >>

Haye: Nie chcecie walki ze mną, co?

Boente: Miałeś ofertę, ale jej nie zaakceptowałeś, więc nie jesteś już brany pod uwagę. Co może nam dać walka z tobą? Nie masz pasa. Chisora pokazał serce w przeciwieństwie do ciebie. Ty pokazałeś jedynie palec po walce.

Haye: Zaakceptowałem waszą ofertę już w grudniu.

Chisora: Zróbmy to w Londynie i zamknij się wreszcie. David to hańba dla tego sportu, przez niego Sky Sports już nie organizuje Box Office, zniszczył kariery wielu młodym zawodnikom, którzy mogli się wybić. Powinieneś dostać za to porządnego klapsa. Jeśli Haye jest wojownikiem, powinen ze mną walczyć.

Haye: Przegrałeś trzy walki pod rząd.

Chisora: Zawalcz ze mną!

Warren: Mam pomysł - Dereck walczy z Davidem, zwycięzca dla Witalija.

Boente: Świetny plan.

Haye: Witalij powiedział, że może mnie znokautować, ktokolwiek w to wierzy?

Trener Chisory: Zamknij się! Może się nim zająć ochrona?

Haye: Witalij powiedział niedawno, że chce ze mną walczyć. Gdzie jest teraz? Mówił, że wyjdzie ze mną do ringu, przystałem na ich propozycję już w grudniu.

Chisora: Jak twój paluszek?

Haye: Przegrałeś trzy ostatnie walki, przegrałeś z kimś takim jak Tyson Fury. Jesteś frajerem.

Chisora: Powiedz mi to w twarz, no chodź!

W tym momencie wywiązała się bójka, w której ucierpiał również trener Haye'a, Adam Booth.

Chisora: On rozbił na mnie butelkę! Przysięgam na Boga, zaje*** cię David. Rozwalę cię już niedługo. Nie rozumiem jak można rozbić na kimś szkło.

Adam Booth krwawił, za co oskarżył "Del Boya", jednak ten go przeprosił.

Chisora: Przepraszam Adam, Haye pierwszy zaatakował.

Booth: Chcę wiedzieć, kto mi to zrobił!

Chisora: Kiedy chciałeś powstrzymać Davida, prawdopodobnie on przez przypadek cię zahaczył.

Booth: Ty uderzyłeś mnie butelką.

Chisora: To David miał szkło w swojej dłoni.

Booth: Nie, nie, David nic nie miał. Kto mi to zrobił?

Sytuacja się uspokoiła, zawodnicy zostali rozdzieleni.

Booth: Witalij, jesteś świetnym zawodnikiem, jednak twój menadżer to hańba dla tej dyscypliny. Gratuluję wygranej.

Chisora: Nie ważne czy wygram w ringu czy poza nim. Po prostu chcę walczyć z Davidem. Jeśli David ze mną nie zawalczy, przysięgam Ci, że go zniszczę. Znajdę go.

Czy wreszcie kibice doczekali się ożywienia w wadze ciężkiej? Czy "Del Boy" jest własnie tym zawodnikiem, na którego czekali wszyscy kibice tęskniący za starą wagą ciężką? Zapraszamy do dyskusji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adam12
Data: 19-02-2012 12:56:26 
tak się nie zachowują wojownicy tylko pętaki.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 19-02-2012 13:03:06 
Wole to niż lizanie sobie na wzajem dupy jak Adamek vs Vitalij.. Coś się zaczęło dziać:D
 Autor komentarza: Keyoo
Data: 19-02-2012 13:05:13 
trzeba zrozumieć, że tam w grę weszły wielkie emocje a śmiecia haye'a w ogóle tam nie powinno być jeszcze raz pokazał, że jest zerem.
 Autor komentarza: ODNOWIONY
Data: 19-02-2012 13:06:01 
Za takie zachowanie powinno się zamykać,zacnijmy od tego a nie od tego czy ożywił wage cięzką.
 Autor komentarza: ODNOWIONY
Data: 19-02-2012 13:08:23 
Krzych
Bo co jak co , ale Kliczkom nalezy sie szacunek bo są mistrzami i dobrze ułożonymi facetami.A Chisora choć mu kibicowałem to jego zachowanie jest poprostu nie dopuszczalne bo zachował się gorzej niż zero.
 Autor komentarza: benwetz
Data: 19-02-2012 13:17:18 
"Haye: Przegrałeś trzy ostatnie walki, przegrałeś z kimś takim jak Tyson Fury. Jesteś frajerem." Haha , no to Haye dobrze dojebał.
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 19-02-2012 13:18:54 
Haye: Przegrałeś trzy ostatnie walki, przegrałeś z kimś takim jak Tyson Fury. Jesteś frajerem.

Tu to akurat David miał rację, nie wiem po co tylko walił Chisore tą szklanką czy butelką bo widać, że Dereck dostał z lewej a w momęcie ciosu z prawej rozbryzgła się woda, później ten rzut statywem też całkiem niepotrzebny. Ale kto tu rozpętał to gówno, Bonte, na chuj dogryzał Haye'ow i prowokował. Chisora siedział cicho jak Haye gadał do Vitka, dopiero jak Bonte się wpierdolił i zaczął porównywać 2 Brytyjczyków wywiązało się starcie między nimi. W prawdopodobnym starciu pomiędzy nimi, stawiam zdecydowanie na Haye i to bez zastanowienia
 Autor komentarza: Matys90
Data: 19-02-2012 13:21:08 
To się Booth musiał zdziwić jak zobaczył nagrania Haye'a walącego go po łbie statywem :D

PS. Każdy kto mówi, że Chisora przegrał z Heleniusem jest dla mnie żałosny. A mówi to zarówno Haye jak i Władek "he lost last 3 fights".

Wygrał z TOP 3 HW Heleniusem i dał najlepszą walkę z Witalijem od czasów Lewisa.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 19-02-2012 13:22:26 
Frajerze okrutny pocisk nie dziwie się ze Chisora wstał jak tak po rajtach pojechał mu Heye
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 19-02-2012 13:26:37 
Matys90 został zwałowany, ale w rekordzie ma 3 porażki z rzędu a to jest jebany fakt, za parę lata nikt nie będzie pamiętał że to wał a zobaczy że Dereck przegrał z takim drewnem. Jakby tak patrząc każdy kto mówi że Gołota nie jest mistrzem świata jest żałosny, bo z Byrdem wygrał.
Większość określa Chisore jako kretyna, ale muszę powiedzieć, że owszem zachowanie na konferencjach rodem z najlepszych lat HW, ale agresja kierowana jest przez niego na konkretną osobę, nawet w trakcie zamieszania nie widać było aby szarpał się z kimś postronnym, później ta gadka z Boothe również pokazała że potrafi uszanować drugą osobę. Dereck ma bardziej chłodną głowę niż się niektórym wydaje
 Autor komentarza: mocuch
Data: 19-02-2012 13:28:18 
Mi tam zachowanie Chisory się podobało. Jest zadyma, jest show. Była tercja, mamy kwartę. Teraz Vit vs Haye, Wład vs Chisora. Dwie mega walki. Albo tak jak albo Haye vs Chisora i zwycięsaca z Vitem. Jakby nie patrzeć to Dereck wszedł do tej gry i te z rozmachem. O to chodziło.
 Autor komentarza: championn
Data: 19-02-2012 13:55:03 
HAYOWI puściły nerwy , jak KOBIECIE HE HE
 Autor komentarza: kazdamato
Data: 19-02-2012 13:55:08 
skąd Haye miał butelke Kaskady? Przecież jej od lat nie sprzedają!
 Autor komentarza: kazdamato
Data: 19-02-2012 13:55:10 
skąd Haye miał butelke Kaskady? Przecież jej od lat nie sprzedają!
 Autor komentarza: championn
Data: 19-02-2012 13:55:24 
HAYOWI puściły nerwy , jak KOBIECIE HE HE
 Autor komentarza: hazmat
Data: 19-02-2012 13:56:03 
Chisora to jeden z większych obciachów sportu ostatnich lat. bo sport jest dla ludzi a nie dla małp. Bo jeśli ktoś ktoś nie ma mózgu w czaszce to jest tylko małpą. Jeżeli komuś zachowanie Chisory się podobało to jest on zwykłym kibolem, takim typowo upośledzonym umysłowo kibolem.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 19-02-2012 13:57:35 
mocuch
Dokładnie to napisałeś!
 Autor komentarza: Matys90
Data: 19-02-2012 13:57:47 
Haye stoi w dużej odległości, za plecami dziennikarzy i krzyczy "Jesteś frajerem", na to Dereck jak normalny facet wstaje i mówi, powtórz mi to samo w twarz, patrząc mi w oczy. Są wały i wałki. Ja za parę lat na pewno będę pamiętał, że Chisora był mistrzem EBU, że Williams przegrał z Larą. Nie uważam, żeby wynik Gołota-Byrd był szczególnie nieprawdziwy, to raczej nasz żal, że było tak blisko mistrzostwa.

A jeśli Hayeowi zależy tak bardzo na pobiciu Witalija, to zamiast lekcji aktorstwa powinien zasuwać w gymie i próbować zrobić pozycję w rankingu WBC. Obiłby Arreolę czy Heleniusa i byłby oficjalnym pretendentem, a tak zachowuje się jak rozpieszczony bachor, któremu się wszystko należy, nie wiadomo za co.
 Autor komentarza: WonderBoy
Data: 19-02-2012 14:00:44 
Każdy krytykuje za to Haye'a ale nie ja.

Wpadł , zrobił zamieszanie , przywalił każdemu nawet swojemu trenerowi

i uciekł : D Dobry :D A teraz jest poszukiwany ale dał nogę :D

Zyskał u mnie troszkę :D
 Autor komentarza: black111
Data: 19-02-2012 14:03:21 
chisora vs haye to bardzo dobrze sprzedana walka jesli do niej dojdzie. mysle ze spece od PR i trzepania kasiory juz podchwycą ten pomysł, do tego jeszcze pare zadym na konferencjach i face2face i mamy rodzynka w HW za niedługi czas. Oby się tylko sprawdziło. Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego zachowania jak na konferencji bo cenię sobie szacunek do rywala ale patrząc chłodnym okiem na ten biznes to innej metody jak na razie nie wymyslono na podgrzanie atmosfery i tylko sieganie do najnizszych instynktów moze wniecic pożar
 Autor komentarza: MatMaister90
Data: 19-02-2012 14:03:52 
Takim akcjom stanowczo mówię TAK :)
Mam dosyć szachów, klapania się po dupach i trzymania za chuje. Ma być ogień. Jak w brazylijskiej telenoweli. Ty żyją kibice.
Po walce z Heleniusem powiedziałem tutaj, że Dereck będzie wybawcą HW. I tak będzie. On dobrze wie co robi. W jego przypadku rekord nie ma znaczenia. Z Furym przejebał na własne życzenie. Później pojechał do Heleniusa, zlał go jak śmiecia, a wczoraj dał wyrównaną walkę z czołgiem. Dodatkowo pyskuje, robi szum, robi oglądalność i jest bardzo waleczny, a nie tylko szczeka. I prosiłbym nie patrzeć na niego jak na Szpilkę. Bo Szpilka to jest jakiś JP zatwardziały, gbur, prostak i ćwierćinteligent z polaczkowa. A Chisora jest kumaty koleś. No i lubi nasz kraj + dla niego. ;)
 Autor komentarza: bart2234
Data: 19-02-2012 14:04:19 
Jebane asfalty w Łańcuchy zapiąć i na pole ! jeszcze hitlerowi będą pomniki stawiać !!!
 Autor komentarza: kazdamato
Data: 19-02-2012 14:04:58 
Matys90
Dokłades
 Autor komentarza: kazdamato
Data: 19-02-2012 14:05:38 
bart2234
jesteś durniem
 Autor komentarza: Faraon
Data: 19-02-2012 14:16:04 
bart2234
Ten asfalt to by ci zrobił autostrade i sam wiesz gdzie rasisto!
 Autor komentarza: oxy10
Data: 19-02-2012 14:16:47 
Matys90

Dokładnie.Derek wstał jak normalny facet i nie pozwolił się obrażać od frajerów.A co Władek?Opluty w twarz jak jakiś totalny śmieć i nic się nie stało,to tylko deszczyk pada.Rozumiem ,że różne sytuacje,ale żeby chociaż nie odepchnąć?Porażka.

Odwaga Haye znów nam się ukazała w pełnej odsłonie.Uderza butelką,statywem i jeszcze ucieka i policja go szuka.
 Autor komentarza: ODNOWIONY
Data: 19-02-2012 14:21:12 
oxy10
Człowieku ogarnij się wypij kawe i przeproś za to że nazwałeś Władzia smieciem.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 19-02-2012 14:24:15 
Nie chodzi o to czy zachowanie się podobało czy nie, tylko że jest o tym głośno, że przejdzie to do historii - tak jak bójka Lewisa z Rahmanem, jak przepychanki Aliego z Frazierem. Swoją drogą, Aliego też wyzywali od małp, z tym, że on oczywiście był wielkim sportowym mistrzem, mistrzem olimpijskim. I jestem zdania, że bez swojego stylu zachowania (chamskiego przecież, obrażał rywali, obrażał mistrza - Fraziera), nie byłby tak zapamiętany, nie dostałby takich walk jakie dostał.

Tyson odgryzający ucho Holyfieldowi, Gołota bijący poniżej pasa, to jeszcze bardziej jaskrawe przykłady, które są godne potępienia, ale które przecież są m.in. przyczyną zainteresowania się boksem, są częścią historii boksu zawodowego. Szlachetne pojedynki czysto sportowe to boks amatorski, ale na tym się (być może - niestety) pieniędzy nie zrobi.

Poza tym, boks zawodowy to nie jest typowy sport "dla ludzi". Bo to nie jest jednak normalne, żeby czerpać przyjemność z okładania się pięściami po twarzy. Owszem są profesorzy boksu jak bracia, ale duża grupa mistrzów, to ludzie ze społecznych nizin, mający w dupie dyplomację - szczerzy, bez dobrych manier i bogatego słownictwa.
 Autor komentarza: bart2234
Data: 19-02-2012 14:24:25 
Nie jestem rasista znam duuzo murzynów i ich lubie i nawet nawet znam dogłebnie pare sexi murzynek ! Ale te dwie city Chisora i Haye za to kozaczenie powinni dostac w pizde od jakis koksów bo na pewno nie od Kliczkow bo bracia to dwa pedały i cipy przez wielkie C ! Jak by mi ktos napluł prosto w twarz obojętn ie kto by to był to bym mu wyjębał na łeb na 100 procent ! A ta pizda Władimir nie zrobił nic ! Mają w huj kasy ale każdy może im pluć w twarz od dzisiaj !!!!!! Przegrane cioty !!!!!!!!!!
 Autor komentarza: oxy10
Data: 19-02-2012 14:27:13 
ODNOWIONY

A Ty się naucz czytać ze zrozumieniem.Czy ja go nazwałem śmieciem?

Opluty w twarz jak jakiś totalny śmieć...
Czyli został tak potraktowany, a nie, że ja go nazywam śmiecie.

Wyzywanie na forum nie w moim stylu.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 19-02-2012 14:28:10 
bart2234
W pewnym sęsie masz racje ale po co tyle ubliżania i epitety?
Kliczko mają kulture i to jest fakt!
Chisiora ma jaja i dał nam temu dowód ale chamstwo jest wszędzie i zawsze będzie..
POZDRAWIAM!
 Autor komentarza: floydmartinez
Data: 19-02-2012 14:33:02 
Oczywiście w 100% nie popieram aż tak wybuchowych reakcji, ale ludzie! Ten sport to krew, pot i łzy i musi w nim brać górę jebany testosteron. Tutaj jest dwóch gości, którzy są gotowi oddać swoje zdrowie i życie tylko dlatego, że chcą pokazać, że są najlepsi. Najprościej oceniać takie sytuacje jak ta, ludziom z kulturką co sobie walkę oglądają przy piwku może nawet z rodzinką i się cieszą. Co ma wspólnego boks z kulturą?! Przychodzi dwóch gości w celu urwania sobie głów. Klitschkos mogą być wzorem kultury i manier, ale kurwa na salonach, a to jest boks do kurwy nędzy. To jest walka. Tam nie idą się bić salonowe lwy, czy też absolwenci najlepszych uczelni, ale z definicji powinni to być ludzie, którzy posiadają instynkt zabójcy, a zazwyczaj tacy ludzie są nieprzewidywalni, tak jak to pokazał Del Boy.
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 19-02-2012 14:43:26 
@floydmartinez

Dokładnie. Piękne podsumowanie zachowania Chisory.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 19-02-2012 14:49:27 
Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 19-02-2012 14:43:26
@floydmartinez

Dokładnie. Piękne podsumowanie zachowania Chisory.

Przyłanczam się do tej opini!
 Autor komentarza: ODNOWIONY
Data: 19-02-2012 14:55:46 
oxy10
Ty stwierdziłes że on jest śmieciem(przeczytaj jeszcze raz co napisałeś bo tak to zabrzmiało) a to już jest obraza.
Nie chce kłótni ale stwierdzenie że Wladimir jest śmieciem bo dał sie opluc nie powinno tu wogóle paść,on jest mistrzem śwaita i wielkim człowiem(całokształt) nie powinno sie obrażać,a za to co zrobił Dereck powinien dostać karę.Tym powinna zająć się juz Policja.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 19-02-2012 15:04:44 
ODNOWIONY, oxy napisał, że Dereck potraktował Władimira jak śmiecia, jeśli nie widzisz różnicy, to dyskusja jest bez sensu ;P Opluty jak śmieć =/= opluł śmiecia. To, że Chisora uderzył Witialija na ważeniu jak dziwkę, również nie oznacza w tym zdaniu, że Witalij jest nazwany dziwką.
 Autor komentarza: oxy10
Data: 19-02-2012 15:13:13 
ODNOWIONY

Ja uważam nadal ,że go tak nie nazwałem.Tak jak wcześniej stwierdzam,że został tak potraktowany, a że w ogóle nie zareagował na to,to też nie jest jednoznaczne z tym, ze nim jest,bo nie jest w ogóle.


Tak to interpretujesz?Ok.Niech tak zostanie w przynajmniej w Twoim rozumowaniu.
 Autor komentarza: ODNOWIONY
Data: 19-02-2012 15:22:56 
oxy10
Dobra już skończmy tą małą kłotnie,bądźmy mądrzejsi od Haye i Chisory,jesli cię uraziłem to sorry ale ja te słowa tak odebrałem i to może mi się przyda kawa.:)
 Autor komentarza: oxy10
Data: 19-02-2012 15:29:24 
ODNOWIONY

Jaka kłótnia?Po prostu różnica zdań.Po to jest to forum ,żeby się wymieniać spostrzeżeniami.Myślę,że dobrze nam to wyszło, pomimo różnicy na dany temat.Nie trzeba hejtowac ,żeby przedstawić swoją rację.Sorry też nie potrzebne,bo niema za co.
 Autor komentarza: SanislawKicinski
Data: 19-02-2012 18:29:26 
"bart2234 Data: 19-02-2012 14:24:25 Nie jestem rasista znam duuzo murzynów i ich lubie i nawet nawet znam dogłebnie pare sexi murzynek ! Ale te dwie city Chisora i Haye za to kozaczenie powinni dostac w pizde od jakis koksów bo na pewno nie od Kliczkow bo bracia to dwa pedały i cipy przez wielkie C ! Jak by mi ktos napluł prosto w twarz obojętn ie kto by to był to bym mu wyjębał na łeb na 100 procent ! A ta pizda Władimir nie zrobił nic ! Mają w huj kasy ale każdy może im pluć w twarz od dzisiaj !!!!!! Przegrane cioty !!!!!!!!!! "

Cipa przez wielkie C to jesteś Ty zasrańcu, a wypisywanie o tym co Ty byś nie zrobil to tylko mrzonki, bo tacy Kozacy jak Ty to mogą wyjebać, ale nosem w d...
 Autor komentarza: SGS
Data: 19-02-2012 19:06:58 
Powinny sie teraz posypac bany, dla tworcow tego smietnika.
 Autor komentarza: JUNIOREK
Data: 19-02-2012 20:08:49 
EEE TAM PANOWIE TO WSZYSTKO USTAWIANE W RAMACH PROMOCJI WALKI ;-)

"NIE WIECIE NA CZYM POLEGA BOKS ZAWODOWY" - zaraz pewnie tu napisze czołowy troll forum
 Autor komentarza: kazdamato
Data: 19-02-2012 20:20:21 
bart2234
wracaj na ławke przed blokiem a nie siedź w kafejce na necie :-)
durniu
 Autor komentarza: josh
Data: 19-02-2012 20:29:14 
"Cipa przez wielkie C to jesteś Ty zasrańcu, a wypisywanie o tym co Ty byś nie zrobil to tylko mrzonki, bo tacy Kozacy jak Ty to mogą wyjebać, ale nosem w d..."

Dokladnie SanislawKicinski. Debilek się obuzyl i musial ublizyc lepszym od siebie .

Nie robcie bagna chociaz na forum napinacze. Jezeli ktos pluje komus w twarz podczas takiego wydarzenia i sie tym podnieca tyo jest debilem. Gdyby Wład zaczal sie byc z nim , to by polozyl cala gale na dupe . Wiec lepiej czasami sobie odpuscic. Teraz to Witalij sie smieje z tego zachowujac pas mistrza , a Chisore szuka Policja . I kto jest frajerem ???
 Autor komentarza: Mac
Data: 19-02-2012 21:02:27 
bart2234 - wiesz człowieku co piszesz -koksy buhaha naprawdę znawca z Ciebie... Myslisz że jakiś koks miałby z nimi szanse - buhaha Pudzian pokazał , jeszcze większy Bob Sapp jak to jest dostać wpierd..... Jedno jest pewne gdybyś stanął przy jednym z tej trójki Kliczko, Haye, Chrisora - zmieniłbyś zdanie....
Ogólnie takich jak TY powinno się banować na tym forum, bo wstyd przynosisz, a rzucanie hasłem - uderzyłbym go - heh gdyby Dereck oddał mielibyśmy zabójstwo - ale pewnie by go uniewinnili a Ty dostałbyś nagrodę Darwina....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.