ŁASZCZYK POWALCZY O WBO INTER-CONTINENTAL

Promotor Mariusz Kołodziej postanowił w ostatniej chwili odwołać wczorajszy występ Kamila Łaszczyka (7-0, 5 KO) na małej gali w Nutley (NJ), gdy pojawiła się szansa, by 24 marca w Atlantic City 21-letni Polak zaboksował o tytuł młodzieżowego mistrza WBO Inter-Continental.

- Obawiałem się o jakąś kontuzje, która mogłaby wyeliminować Kamila z tak ważnej dla jego kariery walki. Zwykłe rozcięcie to absencja od sparingów na co najmniej 90 dni. W ostatnim momencie złożono mi ofertę ciekawej walki o pas, więc nie warto było ryzykować - powiedział nam Kołodziej.

Kolejna gala, na której, obok swoich kolegów z Global Boxing, na pewno zaprezentuje się Kamil Łaszczyk to duże przedsięwzięcie, którego Mariusz Kołodziej podejmie się 30 czerwca. Gala ta da możliwość zaprezentowania się innym pięściarzom z Polski i odbędzie się na arenie Izod Center, w okolicy polonijnych skupisk w  East Rutherford, NJ.  Izod Center jest obiektem sportowym dla 20 tysięcy kibiców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fethir
Data: 18-02-2012 10:18:05 
fajna wiadomosc, na pewno wskoczy do rankingow
 Autor komentarza: magical22
Data: 18-02-2012 11:32:33 
powodzenia
 Autor komentarza: eskadra
Data: 18-02-2012 15:10:25 
Dobre prowadzenie duże perspektywy Kamil młody , a WBO inter-c. to w jego sytuacji super szansa na przyspieszenie kariery.Mozna? Można.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.