DALLAS I SKELTON PRZED WALKĄ

Piotr Jagiełło, Media brytyjskie

2012-02-07

3 marca kibiców brytyjskiego boksu czeka ciekawa konfrontacja w wadze ciężkiej. Powracający po porażce z rąk Davida Price’a Tom Dallas (15-1, 11 KO) zmierzy się z weteranem Mattem Skeltonem (25-6, 20 KO). Były pretendent do mistrzostwa świata docenia klasę młodszego kolegi, ale marzy o jeszcze większych wyzwaniach.

- Wielka Brytania ma najlepszych zawodników młodego pokolenia w wadze ciężkiej na świecie. Nie mogę się doczekać powrotu do gry, moim celem jest Price i Fury – powiedział 45-letni Skelton.

Blisko 20 lat młodszy Dallas z pokorą przyjął porażkę z Price’em. Mierzący 198 cm pięściarz nie chce tracić czasu na obijanie bumów i myśli już o ewentualnym rewanżu ze swoim jedynym pogromcą.

- Nie zamierzam się tłumaczyć w żaden sposób. David pokonał mnie uczciwie, ale szybko wziąłem się za siebie. Tym razem mam dużo czasu na przygotowania, pokonam Skeltona. Mam nadzieję spotkać się kiedyś ponownie z Price’em w ringu. Wielu „ciężkich” ma przegrane w swoich rekordach. Ważne jest, jak się pozbierasz. Chcę walczyć z prawdziwymi przeciwnikami, a nie z łotewskimi bublami. Wspaniale jest mierzyć z kimś tak doświadczonym jak Skelton – ocenia Dallas.