HERNANDEZ: SZACUNEK DLA CUNNINGHAMA

- Udało się, obroniłem mistrzowski pas i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Wielki szacunek dla Cunninghama, to niezwykle odważny bokser. Steve pomimo dwóch nokdaunów wstał i próbował walczyć. Przede wszystkim, chciałbym podziękować grupie Sauerland Event, moim bliskim oraz wszystkim, którzy cały czas mnie wspierali - powiedział tuż po pierwszej obronie tytułu IBF, Yoan Pablo Hernandez (26-1, 13 KO).

- Pablo udowodnił dziś, że jest prawdziwym mistrzem świata. Jeżeli nadal będzie dobrze wypełniał nasze założenia taktyczne, czeka go wspaniała przyszłość - dodał trener nowego posiadacza pasa magazynu 'The Ring' Ulli Wegner.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: demek
Data: 05-02-2012 01:21:49 
jak masz jaja to chciej walczyc z wlodarczykiem, powiedz to publicznie i sie krzysio nie bedzie mogl wymigac :D
 Autor komentarza: Grzeesiek
Data: 05-02-2012 01:25:31 
Cunningham się już wypalił, mimo wszystko dał świetną walkę ze świetnym zawodnikiem, ta walka nie pozostawiła już żadnych wątpliwości. (Oczywiście Włodarczyk jest poza ich zasięgiem tak jak i każdego P4P co kostyra chętnie podkreślał przez całą walkę)
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-02-2012 01:51:08 
Cunn zawiódł i to bardzo. Jednak nie uważam aby miał po karierze, moim zdaniem nadal należy do czołówki. Po prostu Kubańczyk niesamowicie się rozwinął i jest obecnie zdecydowanie numerem jeden w swojej wadze. Od Cunna lepsi są moim zdaniem na dziś dzień tacy pięściarze jak Lebedev czy Alexeev. No i nadchodzi Masternak jeszcze rok dwa i będzie groźny dla każdego w tej wadze, a pojedynek Mastera z Hernandezem mógłby być bokserskim delikatesem jakiego dawno nie mieliśmy w cruiser.
 Autor komentarza: Cervantes
Data: 05-02-2012 03:18:53 
Cunn chciał przerwać passę Hernandeza, a przerwał moją, bukmacherską :)
 Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 05-02-2012 14:24:35 
Dobra walka dobrych bokserow. Hernandez ma swoje 5 min.
 Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 05-02-2012 14:24:38 
Dobra walka dobrych bokserow. Hernandez ma swoje 5 min.
 Autor komentarza: JorgeMariano
Data: 05-02-2012 21:23:50 
Ktoś się żali, iż stracił stawiając jakąś stawkę na Cunninghama.Błąd. Cunningham jest marnym bokserem. Nie ma silnego ciosu, szklana szczęka, każdy może go powalić. Ma tylko dobrą, robiąca wrażenie sylwetkę. A to mało. Cuningham jest bokserem skończonym. Po porażce z Kliczką, nie podniesie się już także Adamek. Będzie wygrywał z kelnerami, z Arreolą czy Sethem Mitschelem przegra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.