PRICE CZEKA NA DECYZJĘ FURY'EGO

Występ Davida Price'a (12-0, 10 KO) 24 marca na pierwszej gali z cyklu ''Heavyweight Regeneration'' (wystąpią na niej także Mariusz Wach, Artur Szpilka, Przemysław Majewski i Kamil Łaszczyk) nie jest jeszcze pewny. Wszystko zależy od decyzji mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej, Tysona Fury'ego (17-0, 12 KO). Frank Maloney złożył Fury'emu ofertę walki z Pricem.

- Złożyliśmy oficjalną ofertę. Do czwartku Fury ma czas na zaakceptowanie naszych warunków. Chcemy tej walki jak najszybciej. Celujemy w kwiecień. David musi często walczyć - powiedział promotor. Jeżeli  Fury odrzuci ofertę Maloneya, Price zmierzy się 24 marca z 42-letnim, mocno bijącym Francuzem Josue Blocusem (16-2, 15 KO), niegdyś niezłym amatorem, który nie osiągnął znaczących sukcesów w boksie zawodowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: genco
Data: 31-01-2012 23:57:47 
Fury nie jest głupi, nie zgodzi się. Jeszcze kilka walk, poprawi nieco rekord i ma prawie jak w banku, że Kliczko złożą mu korzystną ofertę.
 Autor komentarza: Polak18
Data: 01-02-2012 00:04:50 
Prędzej znajdą porywacza 6 miesięcznej Magdy niż poznamy losy Adama Kownackiego i Łukasza Janika.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 01-02-2012 00:11:02 
Fury-Price to moglaby byc bardzo ciekawa walka
Fury pomimo gabarytow jest niezle skordynowany,ma latwosc zadawania ciosow i luz w ringu
Jest za to dosc dziurawy w obronie,technika tez nie grzeszy.Pomimo ze to wielki chlop,to jego ciosy wygladaja dosc mizernie.W ostatniej walce z Pajkiciem byl w tarapatach pomimo ze jego rywal nie slynie z mocnego ciosu.Sedzia bardzo mu pomogl
Price jest lepszy technicznie i mocniej bije.Wydaje sie byc nieco szybszy i miec lepsze wyczucie dystansu
Notowania Tysona po zwyciestwie nad Chisora bardzo wzrosly i jezeli na stole nie pojawi sie spora kasa,to raczej nie wyjdzie do Price,ktory jest grozny
 Autor komentarza: Polak18
Data: 01-02-2012 00:20:32 
Jeszcze miesiąc i zgłoszę Kownackiego i Janika do Itaki.
 Autor komentarza: suasili
Data: 01-02-2012 00:29:09 
Polak18

Kownacki wraca na ring po długiej przerwie spowodowanej kontuzja. Z nim nie ma żadnych tajemnic. Chłopak studiuje, uczy się i leczy rękę. A ponieważ z ręką już lepiej, to ponoć wrócił do treningów, a więc zapewne w ciągu 3-4 miesięcy zobaczymy go na ringu

A Janik to faktycznie zagadka. W zeszłym roku mr Wasilewski pisał, że Łukasz wróci niedługo. Jednak sprawa chyba się skomplikowała. Jest konflikt menadżerski, i nie jestem pewien czy Łukasz wróci do boksu w ramach grupy 12KP. Generalnie poszło o to, że Janik nie chciał wyjść do Afolabiego twierdząc, że nie miał wystarczająco dużo czasu na przygotowania. Tak mniej więcej, bo dokładnego przebiegu rozmów nie znam.

A o co poszło w wyniku dalszego konfliktu i co się jeszcze stało, to już wie tylko Łukasz Janik i szefostwo 12KP.
 Autor komentarza: Polak18
Data: 01-02-2012 00:35:08 
suasilli

Skoro go nie wzięli na obóz do Zakopanego i nie miał przygotowań to dobrze zrobił że odmówił.Olali jego to on olał ich.
 Autor komentarza: xionc
Data: 01-02-2012 09:22:20 
wszyscy wiedza, ze Fury sie nie zgodzi, to jest niepowazne informowac w ogole o takiej ofercie.

To tak jakby napisac, ze walka Skeltona z Dallasem nie jest jeszcze pewna, bo Skelton zlozyl oferte Powietkinowi, ktory ma czas do czwartku na zaakceptowanie jego warunkow. Smiech na sali.
 Autor komentarza: suasili
Data: 01-02-2012 15:05:41 
A co ma do rzeczy obóz w zakopanem? Na ostatnim obozie nie było kilku zawodników. Kosteckiego, Hutkowskiego, Miszkina, Janika, Bieniasa, Jackiewicza. I z tego powodu, że ich nie było na obozie, mają odmawiać walki?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.