UKEH ZAWALCZY Z MAĆCEM, JEŚLI DOSTANIE BILET NA SAMOLOT...

Piotr Jagiełło, Informacja własna

2012-01-31

18 lutego na gali Wojak Boxing Night w Raciborzu może dojść do rewanżu pomiędzy Łukaszem Maćcem (14-1-1, 2 KO) i Anthonym Ukehem (6-7-2, 2 KO). Nigeryjczyk z niemieckim paszportem chętnie odwiedzi Polskę po raz kolejny, jeśli organizatorzy zapewnią mu przelot samolotem do Polski…

- Otrzymałem propozycję rewanżowego pojedynku z Maćcem. Tematem negocjacji pozostaje mój transport do Polski… Organizatorzy chcą, żebym wybrał się do Was samochodem. Teraz panuje sroga zima i warunki na drodze są trudne. Jeśli otrzymam bilet lotniczy do Polski, to zawalczymy – komentuje kuriozalną sytuację mieszkający w Stuttgarcie Ukeh. 

Pierwsza walka wspomnianych pięściarzy odbyła się we wrześniu 2010 roku. Rywalizacja była zacięta, po sześciu rundach sędziowie orzekli sprawiedliwy remis. W chwili obecnej anonsowanym rywalem dla "Grubego" jest Almin Kovacevic (10-10-1, 4 KO). Z pewnością Ukeh postawiłby trudniejsze warunki naszemu reprezentantowi. Gala organizowana jest przez grupę 12Round Knockout Promotions.