JOE HANKS MARZY O WALCE Z ADAMKIEM

Redakcja, eastsideboxing.com

2012-01-30

28-letni prospekt z Newark Joe Hanks (18-0, 12 KO) zdradził, że jego wielkim marzeniem jest walka w Prudential Center z naszym Tomaszem Adamkiem (44-2, 28 KO). Hanks, który od ponad czterech lat zajmuje się zawodowym pięściarstwem, nie ma bogatej kariery amatorskiej, ale był za to zapraszany na obozy treningowe m.in. do Władimira Kliczki i Chrisa Byrda, gdzie mógł się uczyć od najlepszych.

- Pochodzę z New Jersey. Gdy rozpoczynałem swoja karierę zawodową, uważałem że jedną z najlepszy rzeczy jaka może mi się przydarzyć, to walka w rodzinnym mieście, w hali Prodential Center - zdradza Hanks.

JOE HANKS - KOLEJNA AMERYKAŃSKA NADZIEJA  >>

- W tej chwili Prudential Center należy do Tomasza Adamka. Przyciąga tam tłumy fanów. Dlatego moim wielkim marzeniem jest, aby pod koniec 2012 roku zawalczyć z Adamkiem w Prudential Center. To by był dla mnie pojedynek o prawo do nazywania Prudential Center moją halą i moim domem, ponieważ w tej chwili króluje tam Adamek. Walka przeciwko i przed wspaniałą polską publicznością jest moim marzeniem - mów pięściarz o ringowym pseudonimie "The Future".