BONSU NOKAUTUJE

W sobotę kolejne zwycięstwo zanotował Jackson Osei Bonsu (39-5, 28 KO). Były mistrz Europy w kategorii półśredniej na gali w belgijskim Sint Truiden pokonał przez nokaut w 4. rundzie słabego Zorana Cveka (7-17-3, 5 KO). Walka odbyła się w limicie kategorii junior średniej.

Aktywny Bonsu kolejny występ zaplanował na 27 kwietnia. Zapewne po raz kolejny klasa przeciwnika będzie niezbyt wysoka. 

Od czasu punktowej porażki z Karlo Tabaghuą w kwietniu ubiegłego roku, "Słodki" unika prawdziwych wywazń.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PJB88
Data: 30-01-2012 09:39:47 
Widzę walka na poziomie. Bonsu - Jackiewicz II, co Wy na to? Moim zdaniem świetna opcja. Smutną prawdą jest fakt, że Jackiewicz i tak nie będzie miał już title-shota, a taka walka spokojnie poszłaby jako walka wieczoru. Z promocją też nie byłoby problemów.
 Autor komentarza: Polak18
Data: 30-01-2012 15:59:05 
PJB88

Bonsu o ile pamiętam I walkę wygrałale sędziowie chcieli dobrze.Dziś obaj są w znacznie gorszej formie i zbliżają się ku końcowi kariery,szczególnie Rafał zatem taka walka stałaby na dużo gorszym poziomie.Już wolałbym Bonsu zobaczyć z Jonakiem.
 Autor komentarza: PJB88
Data: 31-01-2012 08:02:51 
Polak18

Właśnie o to chodzi, obaj zbliżają się ku końcowi kariery i moim zdaniem pokazują podobny poziom (chociaż nie widziałem ostatniej walki Bonsu). Jackiewicz nie dostanie raczej już żadnej wielkiej walki, a walka z Belgiem stałaby na pewno byłaby lepsza niż obijanie bumów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.