ORTIZ SKONCENTROWANY NA BERTO

Chris Robinson, boxingscene.com

2012-01-24

Były mistrz świata WBC wagi półśredniej, Victor Ortiz (29-2-2, 22 KO) przygotowuje się w gymie Knuckleheadz do drugiej walki z Andre Berto (28-1, 22 KO), która odbędzie się 11 lutego w Las Vegas. ''Vicious'' znów znajduje się pod dużą presją, tym razem po bolesnej porażce z Floydem Mayweatherem we wrześniu zeszłego roku i utracie tytułu.

- Ciężko pracuję, robię dokładnie to, czego oczekują ode mnie trenerzy. Czy jestem gotowy? Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Nie martwię się tym, czy pokonam Berto. Znów nie jestem faworytem. Znów ludzie mnie skreślają. Nie obchodzi mnie to. Zawsze musiałem z tym żyć. Jestem gotowy - powiedział Ortiz.

- Berto oskarżył mnie o rzeczy, do których nawet się nie zbliżam (stosowanie nielegalnych substancji wspomagających - przyp.red.). To pokazało jego prawdziwą twarz. On próbuje przekonać samego siebie, że miał podczas naszej pierwszej walki zły dzień. Nie jest to jednak prawdą, znawcy boksu o tym wiedzą. Floyd? Nie jestem tu po to, by o nim mówić. Walka z Mayweatherem to przeszłość - dodał ''Vicious''.