BERISTAIN O PLANACH MARQUEZA

Trener Juana Manuela Marqueza (53-6-1, 39 KO), znakomity Ignacio ''Nacho'' Beristain jest zadowolony z możliwości walki Meksykanina z mistrzem świata WBA i IBF wagi junior półśredniej, Lamontem Petersonem (30-1-1, 15 KO).

Mówi się, że walka Marquez-Peterson miałaby się odbyć na Cowboys Stadium w Teksasie, ale Nacho chciałby również, by Marquez stoczył pojedynek 17 marca w swoim rodzinnym kraju, w nowej wielkiej hali Arena Mexico. Po tych dwóch starciach przyszedłby czas na walkę Marquez-Pacquiao IV.

- Mam nadzieję, że uda się rozwinąć temat walki Juana w Meksyku, ponieważ on i jego fani z Mexico City zasługują na to. Podoba mi się jednak również pomysł walki z Petersonem. Zawodnik kalibru Marqueza musi być aktywny, by utrzymać tę intensywność, która zaprowadziła go na szczyt - powiedział ''Nacho''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liscthc
Data: 21-01-2012 16:33:11 
Marquez jest niesamowity,nie dość że już wiekowy,zwłaszcza jak na te kręgi wagowe,do tego tyle wspaniałych walk za nim,a on wciąż zaskakuje świat.
 Autor komentarza: chuliganskistylzycia
Data: 21-01-2012 17:38:03 
Marquez to ewenement , najlepsze kombinacje na swiecie !
 Autor komentarza: miguelangelcotto
Data: 21-01-2012 18:09:31 
Jak dla mnie Marquez mógłby skończyć karierę w glorii i sławie właśnie teraz, z Mannym w oczach kibiców zwyciężył, w Meskyku jest bohaterem. Ewentualne przegrane teraz nie wpłynął na jego legendę, ale po co mu to. Z drugiej strony, wydaje mi się że dla niego pieniądze to sprawa drugorzędna i ten wojownik chce pozostać w czołówce (a nawet wskoczyć na szczyt).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.