W USA OBEJRZĄ KLICZKÓW I POWIETKINA

Trzy najważniejsze walki w wadze ciężkiej w najbliższym okresie amerykańscy kibice będą mogli obejrzeć na "żywo". Transmisję pojedynków Witalij Kliczko - Dereck Chisora (18 lutego), Aleksander Powietkin - Marco Huck (25 lutego) i Władimir Kliczko - Jean Marc Mormeck (3 marca) przeprowadzi telewizja EPIX.

- Byliśmy zaskoczeni pozytywną reakcją amerykańskich sympatyków boksu odnośnie ubiegłorocznych transmisji walk Witalija Kliczki i Aleksandra Powietkina. Dlatego teraz podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu trzytygodniowego maratonu z najlepszymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Chcemy, aby kibice w USA mogli cieszyć się tymi widowiskami - mówi Travis Pomposello, szef sportowej redakcji EPIX.

Stacja EPIX do swojej ramówki boks dołączyła w marcu ubiegłego roku, kiedy to przeprowadziła transmisję pojedynku Witalija Kliczki z Odlanierem Solisem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rysiuzdw
Data: 21-01-2012 17:17:32 
Kilczko z Solisem? to sobie wiele nie pooglądali
 Autor komentarza: lukas017
Data: 22-01-2012 03:50:15 
vitali na punkty z chisorą ,władimir ko na mormecu w

7-mej rundzie
 Autor komentarza: Luton
Data: 22-01-2012 11:00:35 
Vitali na punkty ? Chisora nie przetrzyma 12 rund. Mam w pamieci jego walke z Heleniusem i chyba już w 1 rundzie był zraniony. Chisora jest stworzony dla Vitalija. Wszyscy co sie napalają na super walke po raz kolejny będą zawiedzeni
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.