WAWRZYCZEK O PRZYGOTOWANIACH DO SWOJEJ KOLEJNEJ WALKI

24 Marca w Oświęcimiu odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego, organizowana przez Babilon Promotion. W pojedynku głównym wystąpi Paweł Głażewski, a w przed walce wieczoru do ringu wyjdzie Łukasz Wawrzyczek (12-1-1, 2 KO). Oświęcimianin rozpoczął już treningi. W ostatnim czasie, Polak przez ponad tydzień szliwował swoją formę w Wiśle. 

- Moje przygotowania rozpoczęły się już pod koniec ubiegłego roku, pod okiem trenera od trójboju siłowego - Grzegorza Kozła. Grzegorz przygotowywał mnie pod względem technicznym - powiedział 29-latek. 

- Dzięki sponsorom - Ryszardowi Skórce, Andrzejowi Drobiszowi oraz pasjonatom i organizatorom marcowej gali możliwy był wyjazd mój i Dawida Kwiatkowskiego na zgrupowanie do Wisły. Pracowaliśmy z trenerem Janem Sibikiem - głównie nad kondycją i techniką. Wydaje mi się, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Teraz wracam do Białegostoku, gdzie aktualnie mieszkam i trenuje. W lutym skupimy się na sparingach i jestem pewny, że będę świetnie przygotowany. Bardzo się cieszę, że wystąpie przed własną publicznością - mówi Wawrzyczek. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 18-01-2012 23:19:00 
Powodzenia Łukasz!
 Autor komentarza: Lucky
Data: 19-01-2012 00:03:59 
Również. Po jego wypowiedziach widać, że ma poukładane w głowie. Teraz pytanie jak zaprezentuje się w ringu bo podobno przeciwnik ma byc wymagający :)
 Autor komentarza: Polak18
Data: 19-01-2012 00:25:25 
Dołączam się,również zyczę powodzenia i oby zaboksował lepiej niż w ostatniej feralnej walce.
 Autor komentarza: iron1
Data: 19-01-2012 15:28:48 
Ale przecież to Kliczko
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.