ADAMEK: REWANŻ Z GOŁOTĄ? NIE MÓWIĘ NIE

Dziennik Polska, Redakcja

2012-01-09

Ponownie odżył temat rewanżowego pojedynku pomiędzy Tomaszem Adamkiem (44-2, 28 KO) i Andrzejem Gołotą (41-8-1, 33 KO). W rozmowie z Dziennikiem Polska "Góral" przyznał, że nie jest entuzjastą drugiego starcia z "Andrew", ale definitywnie nie skreśla tej opcji.

44-letni Gołota jest w stałym kontakcie z promotorem Ziggym Rozalskim i prosi o drugą szansę. Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata od dłuższego czasu jest w treningu i nie zamierza póki co zawieszać rękawic na kołku.

- Andrzej to mój kolega. Rzeczywiście nie chciałbym znów się z nim bić. Ostatnio ciągle dzwoni do Ziggy’ego i namawia go do zorganizowania nam rewanżowej walki. Twierdzi, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Nie mówię nie. Jeśli Andrzej bardzo będzie nalegał, jeśli naprawdę uważa, że jest w stanie mnie pokonać, a Ziggy powie, że warto stoczyć jeszcze raz pojedynek z Gołotą, to zastanowię się nad tą propozycją – powiedział Adamek.

Przypomnijmy, że w październiku 2009 roku doszło do "polskiej walki stulecia". W hali Atlas Arena w Łodzi Adamek pokonał Gołotę przez techniczny nokaut w 5. rundzie.