GUERRERO: MOJA HISTORIA PODBIJE SERCA FANÓW

Robert Guerrero (29-1-1, 18 KO), jeden z dwóch głównych kandydatów do walki z Floydem Mayweaterem Juniorem (42-0, 26 KO), nie zgadza się z opinią Boba Aruma, który jest przekonany, że pojedynek "Pretty Boya" z "Duchem" okazałby się klapą finansową. Guerrero zapewnia, że jego historia doskonale sprzeda się w cyklu HBO 24/7 i kibice go pokochają.

- Naprawdę myślicie, że Arum wyrazi się pozytywnie o jakiejkolwiek inicjatywie Golden Boy Promotions? Arum doskonale zdaje sobie sprawę, że mój pojedynek z Floydem będzie wielkim sukcesem. To tak jak w polityce - podsumowuje Guerrero.

- Kiedy fani poznają moje osiągnięcia w ringu i poza nim, zaczną mi kibicować. Dowiedzą się, że jestem wielokrotnym mistrzem świata, niepokonanym w walkach o tytuł. Dojdą do wniosku, że jestem niebezpieczny dla Floyda. To będzie olbrzymi sukces. Moja historia rodzinna i przejścia doskonale się sprzedadzą. Bob Arum nic na to nie poradzi. To będzie jak pojedynek Dawida z Goliatem. Wszyscy znają Floyda i jego podejście oraz styl życia. Ja jestem jego przeciwieństwem, trudno o większy kontrast. Amerykanie kochają skazywanych na porażkę. Nachodzi mój czas, a Bob Arum nie chce pogodzić się z faktem, że w Golden Boy Promotions narodziła się kolejna wielka gwiazda - kończy "Duch".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: addam23
Data: 08-01-2012 16:47:59 
Dla Floyda chętniej od Guerrero chyba widział bym jedynie Cotto. Choć... Guerrero miałby chyba większe szanse na wygraną.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 08-01-2012 17:22:13 
Amerykanie kochają skazanych na porażkę a Polacy przegranych :D A tak do newsa to Floyd przyciąga widzów nie jego przeciwnicy , tak więc z kim by nie zawalczył to i tak przyniesie zysk .
 Autor komentarza: woland85
Data: 08-01-2012 20:37:47 
Szczerze mówiąc daje mu większe szanse niż Pac-owi..
 Autor komentarza: redd
Data: 08-01-2012 23:57:36 
Bardzo lubię Guerrero i ucieszyłbym się gdyby dostał walkę z Floydem. Świetny technik, do tego wszechstronny pięściarz. W tym starciu po cichu liczyłbym na niespodziankę...

Na Aruma szkoda słów, ten gość chyba śpi na pieniądzach
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.