SZYBKA ROBOTA DIRRELLA

Andre Dirrell (20-1, 14 KO) potwierdził dziś, że oprócz niesamowitej szybkości ma także solidny atut w postaci naprawdę mocnego ciosu. Część kibiców zapomniała już, że w 2009 roku "Matrix" był zaliczany do ścisłej czołówki wagi super średniej, a o jego umiejętnościach i sile uderzenia przekonali się wówczas Carl Froch i Arthur Abraham.

Dziś Dirrell zdemolował Darryla Cunninghama (24-3, 10 KO) w przeciągu niespełna dwóch rund. W pierwszym starciu widać było nieco "rdzy" u brązowego medalisty olimpijskiego z Aten, który nie był w ringu od 21 miesięcy, ale już na początku drugiej odsłony Andre podkręcił tempo, a jego pierwszy mocny cios poważnie zranił weterana z Detroit.

Cunningham wylądował w końcu na deskach, a bardzo długie liczenie zostało dodatkowo wydłużone przez kamerzystę, który wszedł między liny, gdy zobaczył narożnik Darryla rzucający ręcznik. Nie dostrzegł tego sędzia ringowy, lecz chwilę później został o tym poinformowany, postanowił więc zatrzymać czas i zapytał trenera Cunninghama, czy ten chce przerwać walkę. Po usłyszeniu odmownej odpowiedzi ringowy wznowił pojedynek, lecz Dirrell natychmiast zafundował rywalowi kolejny nokdaun i tym razem było po wszystkim.

- 2012 będzie moim rokiem - zapewniał po walce zwycięski Dirrell. - Cieszę się, że znów jestem aktywnym pięściarzem. Wiedziałem co mogę zrobić lewą ręką. Darryl Cunningham wyszedł dziś po wygraną, ale niestety trafiłł na mnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tolek78
Data: 31-12-2011 06:26:31 
bardzo ciekawie by wyglądała jego walka z Wardem nie byłby bez szans
 Autor komentarza: Hugo
Data: 31-12-2011 07:47:48 
Powrót Dirrella w imponującym stylu, ale o jego prawdziwej wartości przyjdzie się przekonać dopiero z dużo lepszym przeciwnikiem.
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 31-12-2011 09:03:02 
Dirrelowi miałem dopingować w super six szkoda ,że odpadł w taki sposób.Życzę powodzenia!
 Autor komentarza: Darxoon1
Data: 31-12-2011 10:17:35 
.... walka z Wardem sie nie odbedzie....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.