'CABALLERO POSTARA SIĘ O NOKAUT'

Mistrz WBA w wadze piórkowej, Celestino Caballero (35-4, 23 KO), nie ukrywa, że czuje się znakomicie przed sobotnią obroną tytułu na gali w Jokohamie. Rywalem "Pelenchina" będzie lokalny bohater - Satoshi Hosono (21-1, 15 KO).

Szkoleniowiec panamskiego championa, Jeff Mayweather, wyznał, że podczas obozu przygotowawczego skupiał się głównie na wzmocnieniu nóg swojego zawodnika. Dzięki temu 35-letni Caballero ma być silniejszy i łatwiej będzie mu wygrać przed czasem.

Celestino nabawił się urazu do sędziów po tym, jak kilka miesięcy temu okradziono go ze zwycięstwa w Argentynie. Przy każdej okazji "Pelenchin" podkreśla, że do Kraju Kwitnącej Wiśni przybywa po nokaut. - Mamy w planie szybki nokaut, bo Celestino nie chce boksować dwunastu rund - oświadczył Mayweather.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: redd
Data: 28-12-2011 17:33:55 
Caballero ma już najlepsze lata za sobą, ta walka nie musi być wcale łatwa. Chociaż chciałbym, aby wygrał. Garcia jest pierwszy w rankingu WBA i powinien w końcu dostać szansę. Pojedynek młodego wilka ze starym wyjadaczem powinien być ciekawy.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 28-12-2011 22:52:21 
Jhonny Gonzalez niech do treningów wraca, a nie za pisanie artykułów się bierze.

Caballero powinien to wygrać, chociaż ciekawa walka się szykuje. Na pewno obejrzę na YT po nowym roku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.