MORALES CZEKA NA OPINIĘ LEKARZY

Mistrz świata WBC wagi junior półśredniej, Erik Morales (52-7, 36 KO) wciąż nie jest pewien, czy 28 stycznia zmierzy się w Houston z Dannym Garcią (22-0, 14 KO). W ostatnią środę ''El Terrible'' przeszedł operację pęcherzyka żółciowego. Ojciec i trener pięściarza, Jose Morales próbuje przekonać syna, że podejmowanie ryzyka w takiej sytuacji nie jest dobrym wyjściem.
 
- W poniedziałek będę rozmawiał z ludźmi z Golden Boy. Czekam tylko na opinię lekarzy o moim stanie zdrowia. Nie chcę odwoływać ani przekładać walki, ale nie wszystko zależy ode mnie - powiedział ''El Terrible''.
 
- Pamiętajmy o tym, że Danny Garcia jest bardzo wysoko notowanym pięściarzem. Jest twardy, młody i szybki. Jeżeli dodamy do tego fakt, że mój syn nie jest gotowy w stu procentach, sprawa jest prosta - walka z Garcią byłaby dużym błędem - twierdzi Jose Morales.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: waldi
Data: 26-12-2011 19:03:04 
Tak jak w przypadku Kliczko brakuje fachowej opinii na temat sposobu leczenia. Operacja polega na inwazyjnej interwencji chirurgicznej. Nawet zabieg laparoskopowy wiąże się z nacinaniem tkanek i wprowadzaniem narzędzi do jamy ciała. Uważam , że po czymś takim walka za miesiąc jest zupełnie nierealna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.