RAGOZINA: PIROG NAJLEPSZY W 2011 ROKU

Była mistrzyni świata w dwóch kategoriach wagowych Natalia Ragozina (22-0, 13 KO) uważa, że na tytuł najlepszego pięściarza Rosji w 2011 roku zasłużył Dmitrij Pirog (19-0, 15 KO). Mistrz świata federacji WBO w wadze średniej w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy stoczył dwie zwycięskie walki - z Javierem Francisco Macielem oraz Giennadijem Martirosjanem.

- W tym roku najbardziej zaskoczył mnie Dmitrij Pirog, prezentował się z jak najlepszej strony. Walczy w sprytny sposób, co bardzo mi imponuje. Moim zdaniem techniczny boks jest o wiele ciekawszy niż siłowy. Niezbyt efektownie wygląda, kiedy bokser stoi sztywno na nogach i bije na siłę. Inna sprawa, kiedy pięściarz stara się przechytrzyć rywala, zaskoczyć go. Sądzę, że Dima to przyszły absolutny mistrz świata w wadze średniej - uważa słynna rosyjska pięściarka.

Wybór Ragoziny oznacza, że w mijającym roku boks Piroga bardziej podobał się jej od występów między innymi Aleksandra Powietkina czy Denisa Lebiediewa. Pierwszy to regularny mistrz świata federacji WBA w wadze ciężkiej, drugi - tymczasowy w kategorii cruiser.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: endriu
Data: 26-12-2011 18:13:31 
Wszystko co pisze o Pirogu to racja tylko czy zostanie absolutnym mistrzem to druga sprawa
Mi pirug bardzo przypomina Grześka, jest cholernie inteligentny w nie doceninym talentem Gość
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.