BIOFILE DELVINA RODRIGUEZA

Po dwóch wojnach z Pawłem Wolakiem (29-2-1, 19 KO) popularność w naszym kraju zyskał Delvin Rodriguez (26-5-3, 14 KO). 3 grudnia reprezentant Dominikany pokonał naszego
"Wściekłego Byka" i zakończył tym samym karierę Polaka. Znany dziennikarz Scopp Malinowski przygotował tzw. "Biofile" Rodrigueza, czyli jego sylwetę.

Ostatnia przeczytana książka: To była hiszpańska literatura – El Paso Texas Trafficking.

Pierwsza praca: Kasjer w McDonalds.

Pierwsze bokserskie wspomnienie: W wieku 9 lat przyszedłem pierwszy raz na salę treningową. Chodziłem dookoła gymu i spoglądałem na worki, gruszki i cały ten sprzęt. Myślałem, że to plac zabaw dla dzieci.

Bokserskie inspiracje: Przyleciałem do USA z Dominikany. Nie znałem języka, nie miałem znajomych. Zajęcia bokserskie odbywały się w ramach zajęć poza lekcyjnych. Poznawałem tam nowych kolegów. Zainspirowali mnie słynni wojownicy – Oscar De La Hoya i Julio Cesar Chavez. Kiedy rozpoczynałem boksowanie oni byli dla mnie najlepszymi pięściarzami.

Najwspanialszy bokserski moment: Pierwsza walka z Wolakiem. Byłem skazywany na pożarcie przez bukmacherów. Ludzie myśleli, że Paweł mnie staranuje. Zaskoczyłem bokserski światek. Zaskoczyłem przeciwnika i cały jego team. Drugi moment to zwycięstwo w rewanżu w Madison Square Garden.

Najtrudniejszy przeciwnik: Muszę powiedzieć – Paweł Wolak. Ten facet się nie zatrzymuje, cały czas idzie do przodu. Nie możesz pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji.

Obecny samochód: BMW 535 Si. Czarny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bigdaddy
Data: 26-12-2011 23:12:36 
Solidny pięściarz, potrafił wyciągnąć wnioski po walce z Wolakiem i w rewanżu zaprezentował się bardzo dobrze. Raczej żadnego porządnego pasa nie zdobędzie, ale jest w czołówce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.