'JANUSZ PINDERA ZAPRASZA' W ORANGE SPORT

Orange Sport, Informacja prasowa

2011-12-23

"Janusz Pindera zaprasza" to nowy, niesamowity magazyn w Orange Sport. Janusz Pindera, znany publicysta i jeden z najbardziej szanowanych dziennikarzy sportowych w Polsce, w swoim autorskim programie przedstawi najwybitniejszych pięściarzy w historii, opowie o ich najsłynniejszych pojedynkach, zdradzi najpilniej strzeżone sekrety gwiazd boksu i ujawni nigdy nieprezentowane kulisy ich życia oraz karier.

Mike Tyson, Rocky Marciano czy Sugar Ray Robinson - m.in. oni będą bohaterami tego bokserskiego serialu. Cykl rozpoczną - nie mogło być inaczej - dwa odcinki, poświęcone Muhammadowi Alemu, powszechnie uważanemu za najlepszego boksera w historii. Jak to sie stało, że Ali dostał w ogóle szansę boju o mistrzostwo świata? Kto i kiedy wszedł do szatni Muhammada, by zaproponować mu walkę o pas wagi ciężkiej? Dlaczego Alemu nie wolno było przez długi czas wychodzić na ring?

O tym wszystkim w programie "Janusz Pindera zaprasza". Premiera pierwszego odcinka już 24 grudnia o godz. 19.30. Plan najbliższych emisji programu w rozwinięciu wiadomości.

Najbliższe emisje magazynu:

Sobota, 24 grudnia:
19:30 PREMIERA! Janusz Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 1
23:30 Janusz Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 1

Niedziela, 25 grudnia:

14:10 Janusz Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 1
19:30 PREMIERA! Janusz Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 2
23:30 Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 2

26 grudnia, poniedziałek:

11:10 Janusz Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 1
15:10 Janusz Pindera zaprasza: Muhammad Ali, cz. 2