PETERSON CHCE WALKI Z RIOSEM

Świeżo upieczony mistrz WBA i IBF wagi junior półśredniej, Lamont Peterson (30-1-1, 15 KO) jest zadowolony z decyzji IBF. Federacja odrzuciła protest teamu zdetronizowanego Amira Khana (26-2, 18 KO), który żądał natychmiastowego rewanżu. Peterson wypowiedział się również na temat możliwej walki z pogromcą swojego brata - Brandonem Riosem (29-0-1, 22 KO).
 
- Myślę, że IBF dokonała właściwego wyboru. Z pewnościa nikt nikogo nie oszukał. Bardzo chciałbym rewanżu z Khanem, ale w tej chwili nie myślę o boksie, rozkoszuję się wakacjami z rodziną. Rewanż - wbrew niektórym opiniom - nie był zawarty w kontrakcie. Pieniądze nie są dla mnie najważniejsze, choć oczywiście są ważne. Jeżeli jednak ktoś bez powodu dostaje więcej pieniędzy ode mnie, uważam taką sytuację za niedorzeczną - powiedział Peterson.
 
- Chciałbym walczyć z Brandonem Riosem. Moi trzej ostatni przeciwnicy byli w nieustannym ruchu. Rios nigdzie nie będzie uciekał i to mi odpowiada - dodał Amerykanin.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszamator
Data: 24-12-2011 00:41:43 
Stawiałbym na Riosa na punkty po zaciętym pojedynku. Mogłaby być z tego jedna z lepszych walk kolejnego roku.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 24-12-2011 07:34:04 
Rios przed czasem
 Autor komentarza: Tekimania
Data: 24-12-2011 09:53:15 
To bylo jedno z najwiekszych oszustw w ostatnim czasie ... walka boksera i brawlera z pod budki od piwa. Bokser w boksie przegral, i wszyscy sie facetem bez techniki zachwycaja. Nie wiem dlaczego nikogo za bardzo nie wkorwia, najbardziej tych ktorzy widzieli ewidentny przekret w walce Pacquaio/Marquez
 Autor komentarza: Tekimania
Data: 24-12-2011 09:54:16 
wkurwia naturalnie, nie ma funkcji edit, redakcjo dodajcie ^^
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.