PETERSON DLA PACQUIAO?

Wiele wskazuje na to, że wkrótce Lamont Peterson (30-1-1, 15 KO) może doczekać się swojej wielkiej walki. Po niespodziwanym zwycięstwie nad Amirem Khanem (26-2, 18 KO), "Havoc" wyznał, że jest otwarty na rewanż, lecz jeśli pojawi się lepsza propozycja, pokonany Brytyjczyk będzie musiał poczekać.

W rozmowie z ringtv.com, Freddie Roach oświadczył, że Peterson byłby doskonałym rywalem dla Manny'ego Pacquiao (54-3-2, 38 KO). Nowy mistrz federacji WBA Super oraz IBF może zarobić milion dolarów za rewanżowy pojedynek z Khanem, ale bez wątpienia walka z "Pacmanem" będzie dla niego jeszcze bardziej opłacalna.

- Lamont Peterson byłby idealnym rywalem dla Manny'ego, jeśli walka z Floydem Mayweatherem nie dojdzie do skutku. Do tego pojedynku mogłoby dojść, gdyby Peterson naprawdę nie chciał rewanżu z Amirem Khanem - powiedział Roach.

- Naszym celem jest Mayweather, ale jeśli nie uda się doprowadzić do walki z nim, mamy wiele innych opcji - dodaje słynny trener, nawiązując do problemów prawnych niepokonanego Amerykanina, który 6 stycznia trafi do więzienia. - Będziemy zawiedzeni, jeżeli Manny nie zmierzy się z Floydem. Oczywiście damy mu czas na przygotowanie i nie będziemy naciskać. Miejmy nadzieję, że walka w końcu się odbędzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ALFA
Data: 23-12-2011 15:44:03 
myślę że styl Petersona nie pasowałby dla Pacmana i walka by wyglądała podobnie do Pacquiao - Marquez III ale PACC by wygrał zdecydowanie na punkty ( choć marzy mi się kolejna sensacja i deklasacja Mannego )
 Autor komentarza: DeeJay
Data: 23-12-2011 18:36:52 
a czy Manny zostal kiedykolwiek zdeklasowany?
 Autor komentarza: radekosa
Data: 23-12-2011 18:41:33 
Pacquiao vs Peterson czemu by nie Manny mógł by pomścić swego kolegę Khana a po drodze pokazać mu jak się boksuje z takimi bokserami oraz że między nimi jest jeszcze głęboka przepaść by mogli się razem mierzyć w ringu zresztą Khan do Pacquiao to jeszcze nie ta liga natomiast jeżeli chodzi o Mayweathera to po wyjściu z pudła raczej wątpię by chciał się od razu mierzyć z Mannym Pacquiao zapewne będzie potrzebował jakiejś walki na przetarcie no chyba że znowu coś od jebie
 Autor komentarza: DeeJay
Data: 23-12-2011 18:49:55 
Floyd sie nie zapusci w wiezieniu...
poza tym Floyd i walka na przetarcie... przeciez on sobie na to nie moze pozwolic.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.