WYNIKI WAŻENIA Z WOŁOMINA

Już jutro odbędzie się kolejna impreza organizowana przez Babilon Promotion pod nazwą Skok Wołomin Boxing Show III. Podczas dzisiejszej ceremonii ważenia walczący w głównym pojedynku wieczoru Krzysztof Cieślak (17-2, 5 KO) zanotował 61,90 kg, a jego przeciwnik z Gruzji, Beki Sadjaii (27-15-1, 9 KO) okazał się cięższy o 0,6 kg.

Znany dobrze polskim kibicom Nigeryjczyk, Anthony Ukeh (6-6-2, 2 KO) miał spore problemy z osiągnięciem limitu wagowego, jednak ostatecznie udało mu się wnieść na wagę 70,60 kg. Jego przeciwnik, wracający po dwóch porażkach Ismail Tebojew (5-2-1, 3 KO) nie miał większych problemów ze zrobieniem wagi notując 70,70 kg.

Boksujący w wadze średniej Przemysław Opalach (6-0, 5 KO) na wołomińskim show stanie w ringu z 25-letnim Tomem Reiche (11-5, 5 KO). Olsztyński "Playboy" wniósł na wage 72,30 kg, zaś jego przeciwnikowi waga pokazała 71,45 kg.

Podczas gali odbędą się również trzy starcia amatorskie, w których spotkają się Anna Sajnóg (Legia Warszawa) z Magdaleną Konarską (Garda Otwock) w kat. 64kg, Wiola Gmurczyk (Legia Warszawa) z Anną Maksim (Orlęta Łuków) oraz Dawid Kwiatkowski z Michałem Żeromińskim w kat. 64kg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.