REWANŻ JUŻ W LUTYM?

Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, prawdopodobnie 4 lutego dojdzie do rewanżu za kontrowersyjnie zakończony pierwszy pojedynek pomiędzy Yoanem Pablo Hernandezem (25-1, 13 KO) a Steve'em Cunninghamem (24-3, 12 KO).

Przypomnijmy, iż w pierwszy weekend października Kubańczyk zdetronizował Amerykanina z tronu federacji IBF kategorii cruiser. Po sześciu rundach dwóch z trzech sędziów typowało wygraną Hernandeza, co było słusznym werdyktem, bowiem na przestrzeni tych 18. minut to on był lepszy, o czym może świadczyć fakt liczenia Cunninghama w pierwszym starciu. Wątpliwości budził jednak moment przerwania walki, gdy inicjatywę powoli zaczął przejmować obrońca pasa, a decyzję za lekarza zawodów podjął sam narożnik Hernandeza. Jeśli więc pierwsze doniesienia się sprawdzą, "USS" stanie przed szansą rewanżu.